23.02.2017, 13:42 | czytano: 2994

Stawiska nadal w wodzie

NOWY TARG. "Pisze do Państwa po raz kolejny w sprawie ulicy Stawiska. Mimo prac wykonanych na zlecenie urzędu miasta w ubiegłym roku, mających na celu poprawę odprowadzania wody zalegającej na ulicy, sytuacja się nie zmienia. W związku z powyższym, obiecana przez zastępce burmistrza kanalizacja na tej ulicy jest bardzo potrzebna" - pisze w liście do redakcji czytelnik.
O sprawie pisaliśmy TUTAJ i TUTAJ
r/
Może Cię zainteresować
komentarze
mieszkanka wsi nowy targ24.02.2017, 10:03
do oscypek: co nazwa ulicy cię tak bawi? Bo problem jeziora na środku drogi cię nie dotyczy? Niech się nazywa jak chce ale wszyscy są równi i mają takie sama prawa do normalnej drogi, kanalizacji itp. Jeden z listów odnośnie interwencji w sprawie fatalnego stanu drogi jest akurat mojego autorstwa i cóż krótko się cieszyłam (jak i pewnie inni) poprawą jakości drogi bo jak widać Miasto zrobiło fuszerkę. Oj Panie Burmistrzu, Wiceburmistrzu jak tak ma wyglądać naprawa dróg to lepiej ogóle nie róbcie nic? Sami widzicie jaki to efekt ma? Cóż dalej muszę ze sobą wozić gumiaki i przy wjeździe na Stawiska szpileczki trzeba zamienić na gumiaki? a w kwestii samochodu to za uszkodzone tarcze przez te bajora rachunek wyślę do urzędu miasta?
oscypek23.02.2017, 21:08
no szok, Stawiska zalane. Ciekawe skąd ta nazwa? Ktoś może kojarzy?
janek23.02.2017, 19:28
A na konkurencyjnym serwisie napisali: "na ulicy Stawiskiej" haha!!
Brawo Redakcja
Burok23.02.2017, 14:18
Dokładnie , a tak przy okazji najwyższa pora zlikwidować nielegalne podłączenie szamba do kanału burzowego idącego z tamtego rejonu
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl