07.03.2017, 22:25 | czytano: 1208

Grand Prix dla Septymy

Wspaniały okres dla solistek Studia Piosenki „Septyma” działającego w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu trwa.
Potwierdziły się niejako wyniki 14. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Angielskiej w Nowym Targu, bowiem w Małopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Krakowie Grand Prix konkursu zdobyła ponownie Julia Jarząbek zachwycając jury profesjonalizmem, wrażliwością muzyczną i ogromną dojrzałością. Jest to kolejna tak wysoka lokata tej młodej solistki. Przypomnieć należy, iż to zaszczytne najwyższe miejsce otrzymała już w Międzynarodowym Konkursie Piosenki na Malcie, w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd w Żywcu, Grand Prix w 14 Ogólnopolskim Konkursie Piosenki w Nowym Targu oraz w zeszłorocznym Małopolskim Konkursie Piosenki „Singing” w Krakowie.
Profesjonalizm pokazały także młodsze koleżanki Julii. One także godnie reprezentowały nasze miasto. Jury gratulowało profesjonalnego przygotowania wszystkim solistkom „Septymy”.
„To prawdziwa uczta muzyczna, gdy słucha się tak wspaniałych wykonań” – przekazał przewodniczący jury /opera krakowska/. Dziewczynki odbiorą nagrody na Koncercie Laureatów, który odbędzie się w najbliższą środę w Krakowie. W konkursie uczestniczyło 171 solistów.

W kategorii klasy 1-3:
I miejsce Edyta Limanówka
W kategorii klasy 4-6:
III miejsce otrzymała Beata Sutor
W kategorii gimnazja:
II miejsce Martyna Plewa
wyróżnienie Wiktoria Zółty

źródło: MOK w Nowym Targu
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl