24.03.2017, 15:00 | czytano: 4508

Szczawnica reprezentantem Małopolski - głosujemy na uzdrowisko

Fot. Archiwum UMiG w Szczawnicy
Podobnie jak w zeszłym roku, Szczawnica zakwalifikowana została do głosowania w ogólnopolskiej sondzie na najlepsze kurorty, letniska i uzdrowiska wybrane w etapach regionalnych Top 5 Kurorty i Letniska. Pienińskie uzdrowisko reprezentuje całe województwo małopolskie.
W ramach sondy TOP 5 Kurorty i Letniska w każdym z województw zaproponowano po 5 atrakcyjnych turystycznie miejsc, posiadających walory przyrodnicze i krajobrazowe. Są to przede wszystkim uzdrowiska, kurorty i letniska. Oprócz atrakcyjnej lokalizacji, każda z miejscowości charakteryzuje się bogatym zapleczem turystycznym w zakresie wypoczynku i rekreacji.
W każdym z województw zaproponowano po 5 atrakcyjnych turystycznie miejsc, posiadających walory przyrodnicze i krajobrazowe. Są to przede wszystkim uzdrowiska, kurorty i letniska. Oprócz atrakcyjnej lokalizacji, w każdej z tych miejscowości znajdziesz bogate zaplecze turystyczne do wypoczynku i rekreacji. Niektóre z nich są bardziej znane, niektóre mniej – ale wszystkie są świetną propozycją zarówno na udany urlop, jak i weekendowy wyjazd.

Zakończyły się głosowania internautów w etapach regionalnych. Poznaliśmy zwycięskie miejscowości wypoczynkowo-rekreacyjne w każdym z 16 województw. W dalszej walce Małopolskę reprezentować będzie Szczawnica

Głosowanie na kurorty, letniska i uzdrowiska wybrane w etapach regionalnych, potrwa do dnia 3 kwietnia 2017 r.

Zachęcamy do oddawania głosów na pienińskie wzdrowisko na stronie https://www.polska.travel/pl/top-5-kurortow-i-letnisk

oprac.JD, na podst. mat.organizatora
zobacz także
komentarze
bronek25.03.2017, 09:40
A co z Rabka. Może pani burmistrz zajmie stanowisko w tej sprawie. Bo wypadało by coś jednak powiedzieć. Dlaczego o Rabce nigdzie nie słychać? Żadnych konkursów ,nagród, NIC
Obserwator24.03.2017, 20:32
W Szczawnicy wycinają drzewa. Kuracjusze przyjeżdżają bo tam jest(było niedługo) zielono. Gdybym chciał popatrzeć na pustkowie to polecę na pustynię. Każde miasto, które nie ma zieleni jest na pozycji straconej, wystarczy spojrzeć na Nowy Targ, goło i niewesoło.
lipa24.03.2017, 17:26
Na co tu głosować! Rozlatujące się budy Ch. Mańkowskiego. Nieudolne zarządzanie G. Kierzyk (rozwaliła Uzdrowisko, tak jak kiedyś spółkę Tesko w Zakopanem w której zarządzie była, a z której wyleciała). A może na "dom różowych zasłon" jaki powstał z Papiernika w którym mieszkają ukraińcy ku uciesze pań wykonujących najstarszy zawód świata :)
Zobacz pełną wersję podhale24.pl