28.03.2017, 23:50 | czytano: 846

Promesa MOK 2017

NOWY TARG. "Powracamy z inicjatywą „Promesa MOK”, czyli szansą dla nieformalnych grup młodzieżowych na przeprowadzenie własnej inicjatywy w Nowym Targu (choćby koncert, wydarzenie, warsztaty i in.). Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu sfinansuje bądź współfinansuje kilka takich inicjatyw" - przypomina Tomasz Szlaga z MOK.
Warunki? Pomysłowość, kreatywność, grupa co najmniej 4 osób z terenu Nowego Targu (lub uczących się w Nowym Targu) w wieku 16-22 lata, a także chęć pozytywnego wpływu na życie osób w naszej społeczności lokalnej.
Należy przeczytać Regulamin oraz przygotowane druki: wniosku, budżetu. To naprawdę minimalne formalności. A następnie złożyć projekt do 30 kwietnia br. na bazie przygotowanych druków, wraz z dołączonym opisem projektu (max 2 strony A4) oraz rekomendacjami od 2 osób i/lub instytucji lokalnych, poświadczających dotychczasowe działania grupy i popierające planowany projekt.

Grupa może ubiegać się o kwotę nie przekraczającą 2000 zł. Planowane działania powinny rozpoczynać się nie wcześniej niż 1 czerwca 2017 roku, a kończyć nie później niż 31 sierpnia 2017 roku. Proponowane działania powinny być zaplanowane i realizowane samodzielnie przez młodych ludzi, a nie być kierowane przez osoby trzecie. Realizacja projektu powinna odbywać się na terenie Miasta Nowy Targ, a odbiorcami projektu, planowanych działań powinni być członkowie lokalnej społeczności tj. mieszkańcy Miasta Nowy Targ.

Komisja oceniająca w ciągu dwóch tygodni przedstawi listę projektów ze wskazaniem, który projekt/projekty zostaną wsparte „Promesą MOK 2017”.

Regulamin konkursu oraz potrzebne druki znajdują się na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu. W razie pytań prosimy pisać na adres tomasz_szlaga@mok.nowytarg.pl lub odwiedzić nas osobiście (Al. Tysiąclecia 37).
Organizatorem inicjatywy „Promesa MOK 2017” jest Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Tomasz Szlaga MOK w Nowym Targu
komentarze
Jacek cikosowski29.03.2017, 20:33
Mok nam dużo pomaga. To nasz drugi dom. Mam tam wszystko czego pragnie artysta.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl