13.04.2017, 13:56 | czytano: 1197

Skatepark ponownie otwarty

NOWY TARG. Po ponad dwutygodniowej przerwie ponownie otwarto zamknięty do tej pory skatepark pomiędzy al. Solidarności, a zabudowaniami przy ul. Wojska Polskiego 12.
Obiekt został zamknięty z powodu uszkodzenia jednego z urządzeń. W ostatnim czasie zostało ono naprawione, a dodatkowo dla fanów sportów ekstremalnych został zbudowany Grindbox o wymiarach 364x122x35 cm - informuje Urząd Miasta w Nowym Targu.


r/ zdjęcia Urząd Miasta w Nowym Targu
zobacz także
komentarze
abc13.04.2017, 21:00
Zgadzam sie z wypowiedzia uzytkownika stary skater. Skatepark jest stary i nie ma zbyt wielu przeszkod na nim by rozwijac pasje. Zamiast wymieniac dobra sklejke pomyslcie o nowej przeszkodzie jakiej jeszcze na tym skateparku nie bylo. Napewno ten krok zachecilby mlodziez do korzystania z niego, bo niestety, ale od kad Rabka Zdroj ma swoj nowoszesny obiekt to w Nowotarskim skateparku swieci pustkami. Idzmy na przod bo na chwile obecna nawet nikt nie chce organizowac zawodow na tym skateparku.
stary skejter13.04.2017, 18:56
Ten grindbox juz tam był tylko sie do niczego nie nadawał więc nie został zbudowany tylko odnowiony po 2 skatepark jest już przestarzały a z tego co widze na banku została wymieniona środkowa sklejka? oszczędność szkoda bo za rok reszte trzeba będzie wymienić. Park jest przestarzały i mało rozwojowy biorąc pod uwagę że w Rabce Zdrój powstał park wkomponowany z ławeczkami i innymi atrakcjami w parku miejskim dlaczego u nas tak nie może być ten park już się do niczego nie nadaje. Przed epokowy i nie zachęca do jazdy.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl