02.05.2017, 12:00 | czytano: 2483

Rabkoland otwarty

RABKA-ZDRÓJ: W trwający weekend majowy podwoje otworzył rodzinny park rozrywki Rabkoland. Park czynny jest codziennie. Obok znanych już atrakcji, w wesołym miasteczku pojawiły się całkiem nowe.
Rabkoland znany jest z karuzel, domu do góry nogami, ma koło młyńskie, ruchome figury i urządzenia ekstremalne. W ciągu lata odbywają się tu też niecodzienne imprezy, jak Mistrzostwa Polski w dojeniu sztucznej krowy czy robienia balona z gumy do żucia.
- Na ten sezon przygotowaliśmy dla naszych małych i dużych przyjaciół wiele atrakcji. Przede wszystkim powiększyliśmy teren Rabkolandu i w maju otworzymy nową strefę: Dolinę Trzmiela – mówi Piotr Wiecha, właściciel parku rozrywki. – Ten rok będzie obfitował w niespodzianki także dla miłośników wikingów. W Krainie Wikingów w naszym parku, stanął rollercoaster dla dzieci. Vikingcoaster będzie hitem tego sezonu, bo nigdzie w Polsce nie ma kolejki, która jest w stanie bezpiecznie przewozić tak małe dzieci - dodaje.

Kolejną nowością, która pojawi się w parku w nadchodzącym sezonie, a dokładnie w maju, jest konna przygoda Patataj, czyli przejażdżka po sześćdziesięciometrowym torze w scenerii z dzikiego zachodu.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
to ja02.05.2017, 22:22
hahahahah ale beka
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl