15.05.2017, 18:00 | czytano: 1068

Festiwal Kreatywny z gwiazdą w Rabie Wyżnej

Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej zaprasza na Festiwal Kreatywny - imprezę plenerową, która odbędzie się 4 czerwca na stadionie klubu sportowego „Orkan” w Rabie Wyżnej.
Wielu z nas zastanawia się, jak efektywnie spędzić z dzieckiem wolny czas i jak odciągnąć młodzież od komputera. Festiwal Kreatywny to bank pomysłów, które pomogą ten problem rozwiązać. Główną atrakcją imprezy jest przegląd tradycyjnych i nowoczesnych form spędzania czasu wolnego przez dzieci, młodzież i dorosłych. Różne formy rekreacji prezentowane będą za pomocą warsztatów, które zainspirują młodych ludzi do działania i rozwijania własnych zainteresowań. Festiwal to także przegląd grup artystycznych, które zaprezentują swoje umiejętności wokalne, taneczne, aktorsko-kabaretowe. Na scenie pojawi się zatem wielu ciekawych artystów.
WARSZTATY PLENEROWE
Wśród warsztatów pojawią się propozycje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, także dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Zaproponujemy Państwu gry i zabawy tradycyjne jak: zośka, ciupy, klasy itp. oraz nowoczesne takie, jak: robotyka, doświadczenia popularnonaukowe, malowanki na dużych formatach.

KREATYWNE STOISKA
Ciekawe formy w zakresie efektywnego wypoczynku zaproponują Mobilne Studio Urody Oriflame oraz trenerzy Klubu Fitness Paradise z Galerii Jordanowskiej. Pomysły na wakacyjny stół odnajdziecie Państwo przy stoisku „Letnie inspiracje kulinarne”.

GOŚĆ SPECJALNY I IMPREZA TOWARZYSZĄCA

To amatorskie zawody w WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC! prowadzone przez Gościa Specjalnego, aktualnego Mistrza Polski w tej konkurencji - Piotra Słapę (rekord personalny 300kg!) w namiocie Fitness Paradise ! Dodatkowo, pokaz siły Mistrza na scenie!Ty też możesz spróbować!
Kategorie:
Junior OPEN
Senior OPEN
Kobiety OPEN
Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem tel. 18 544 72 00 l
lub osobiście w Fitness Paradise Jordanów, ul. Rynek 46
RABIAŃSKIE LATO KWIATÓW
Kolorowa prezentacja firmy Rubella i partnerów przedstawi ciekawe inspiracje kwiatowe, propozycje sadzonek, nowych kwiatów na balkony, tarasy. Będzie można skorzystać z fachowych porad w zakresie tworzenia kompozycji kwiatowych w donicach, koszach, pojemnikach oraz dekorowania okien. Dla zainteresowanych wysokie rabaty, także możliwość zakupu sadzonek w cenie producenta.

Program:

1430 Kolorowa Parada Dzieci i Młodzieży /start przy GOK w Rabie Wyżnej/
1500 Otwarcie Festiwalu Kreatywnego
1510 Występ wokalistek studia piosenki Young Stars
15 30 Prezentacja warsztatów kreatywnych
AMATORSKIE ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC!
Gość specjalny: Piotr Słapa – aktualny Mistrz Polski. Zapisy: 18 544 72 00
16 00 Prezentacja mażoretek z Podwilka
16 10 Żywiołowe reakcje chemiczne – pokaz
16 25 Wesołe animacje dla dzieci, zabawy, konkursy
17 25 Jumping Frog – pokaz fitness na specjalnych trampolinach
17 40 Pokaz tańca hip-hop w wykonaniu grupy „Fresh crew”
18 00 Występ zespołów ze Słowacji i z Ukrainy
19 00 Kabaret „Teka” z Osielca
19.30 Niespodzianki dla uczestników Festiwalu
2000 koncert zespołu Red Lips
2130 Zabawa taneczna z zespołem „Elegancko”

Źródło: organizatorzy, oprac. r/
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl