26.05.2017, 14:09 | czytano: 1756

Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości dla chochołowskich term

Chochołowskie Termy otrzymały I nagrodę w plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii Debiut Roku.
– To pierwsza nagroda przyznana naszej firmie, która przypieczętowała sukces pracy przed i po otwarciu term – mówi Marek Wnukowicz z Chochołowskich Term. – To dla nas ważne wyróżnienie, które motywuje do kreowania kolejnych rozwiązań sprzyjających zwiększeniu komfortu naszych gości oraz tworzeniu atrakcyjnego miejsca pracy. Cieszymy się, że nasze działania zostały dostrzeżone już teraz, ale nie spoczniemy na laurach.
Chochołowskie Termy zostały otwarte w czerwcu 2016 roku. Od tego czasu w obiekcie przybyło nowych atrakcji, jak zjeżdżalnie, grota solna, wodne place zabaw czy niedawno otwarta siłownia. Firma stale się rozwija, a w swoich planach ma poszerzenie oferty także o bazę noclegową. Spółka inicjuje i angażuje się też w projekty lokalne. W czerwcu organizuje Wyścig Rowerowy o Puchar Chochołowskich Term.

– Obecnie trwają przygotowania do pierwszych urodzin term, które zaplanowano na początek lipca – mówi Katarzyna Bajer z Chochołowskich Term. – Jeszcze nie zdradzamy programu, ale na pewno nie zabraknie atrakcji i dla dzieci, i dla dorosłych.

Źródło: materiały prasowe, oprac. r/
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl