12.06.2017, 23:48 | czytano: 1662

Nowotarscy policjanci na festynach - "Kręci mnie bezpieczeństwo..."

arch. KPP w Nowym Targu
Wczoraj funkcjonariusze nowotarskiej komendy uczestniczyli w czterech festynach zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 6 w Nowym Targu, Szkołę Podstawową w Gronkowie, Parafię Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu oraz Parafię św. Jana Pawła II w Nowym Targu.
Oprócz licznych atrakcji na festynach, również nowotarscy policjanci czuwając nad bezpieczeństwem dzieci i ich rodzin zaprezentowali elementy swojego wyposażenia takie jak palka służbowa, kamizelka kuloodporna, przeciwuderzeniowa, kajdanki oraz quad będący na wyposażeniu nowotarskiej policji. Dzieci zobaczyć mogły również jak wygląda radiowóz oraz włączyć sygnały dźwiękowe.
Na festynie policjanci informowali również o kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą”, która w ostatnich dniach została zainaugurowała. Przypominali dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy będą wypoczywać nad wodą o zasadach bezpieczeństwa. Zachęcali również do przygotowania spotu promującego bezpieczne przebywanie nad wodą pn. „Filmowy przeWODNIK”, który jest istotnym elementem akcji.

W konkursie mogą wziąć udział zespoły liczące do 5 osób w wieku do 18 lat – oczywiście pod opieką dorosłego opiekuna. Prace konkursowe można przesyłać do 1 września br. na adres Biura Prewencji Komendy Głównej Policji, ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa, z dopiskiem „Filmowy przeWODNIK”.

źródło Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu, opr.s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
obiektywny14.06.2017, 09:16
A ja "JA" mam inne na to zdanie i twarde dokumenty !
subiektyw13.06.2017, 21:17
" ja" - a który to solidny bo jest ich dwóch?
ja13.06.2017, 13:10
"Obiektywny" raczej jestes subiektywny... ;) akurat Pan Policjant ze zdjęcia jest bardzo solidny.
obiektywny13.06.2017, 09:28
A mnie kreci ład i skład a Pan Policjant ze zdjęcia nie był w stanie kiedyś tego dopilnować ! A potem już nawet telefonów nie odbierał !
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl