06.07.2017, 14:34 | czytano: 2299

De Mono gwiazdą Wielkiego Spiskiego Grania

W weekend 22-23 lipca w Łapszach Niżnych odbędzie się największa doroczna impreza gminna - Wielkie Spiskie Granie.
W 2016 r. w imprezie wzięło udział prawie 4 tysiące mieszkańców i turystów odwiedzających region. Do tej pory scena gościła takie grupy muzyczne jak: Brathanki, Skaldowie, Lombard, Video, Dżem, Piersi, TSA i Mateusza Ziółko.

Dzięki wspaniałej organizacji, zaangażowaniu i przychylności sponsorów, zainteresowaniu mediów oraz gwarantujących świetną zabawę na najwyższym poziomie artystów, „Wielkie Spiskie Granie” stało się jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń kulturalnych w naszym regionie. To dwa dni fenomenalnej imprezy połączonej z promocją zdrowia i regionu w unikatowej atmosferze i z wspaniałą publicznością.
Gwiazdami tegorocznego koncertu będą: DE MONO, TORKI, MEGITZA i TURNIOKI.

oprac. r/ źródło:materiały prasowe
zobacz także
komentarze
irek03.10.2017, 09:21
Dobre rozumowanie Józek gdyby kasę za to granie pokrywał Wójt razem z Radnymi właśnie głosującymi za to p. Wójt cały rok pracowałby za darmo. Mało tego Radni musieliby dołożyć swoje diety i granie skończone.
Józek30.09.2017, 21:25
Do urzędnika ja mam gdzieś wasze spiskie granie, chcecie się bawić to za swoje pieniądze jasne. Trudno mi osobiście zrozumieć te gadające głowy na sesjach bo w sumie przeciw spiskiemu graniu głosowało bodajże czterech Radnych reszta wchodziła w du... p.Wójtowi oczywiście bez wazeliny można powiedzieć. Kasa przeżarta zysk żaden samo zadowolenie Władzy ogromne i o to chyba chodziło. Gdyby kasę zabierać Radnym którzy głosowali za, to grania by nie było ale tak co to im szkodzi to nie ich pieniądze.
urzędnik26.07.2017, 19:20
No nie wiem skąd takie zdziwienie to jest sztandarowe hasło Wójta to Spiskie GRANIE. TO jest dla Was Rodacy,nie dla Wójta czy Radnych to trzeba zrozumieć i trzeba się bawić dokąd jeszcze możecie.Wybory dopiero za rok jeśli dobrze pójdzie to jeszcze nie trzeba się martwić na zapas prawda. Co do reklamy Łapsze nie trzeba reklamować wystarczy śledzić sesje Rady i wszystko jasne. Czy Władza obecna się poparzy na pewno będą mieli pod górę ale to ich zmartwienie.
irek26.07.2017, 11:54
Hm jeśli mają kasę to niech się bawią, widać tak trzeba co do reklamy to bardzo mizerna, zainteresowanie medialne prasy umiarkowane co dalej czas pokaże.
ostrożny21.07.2017, 14:16
Oj żeby ta impreza wypaliła bo inaczej Wójt będzie miał przechlapane razem z tym swoim doradcom. No no Władza bawi się zapałkami i może się poparzyć przy następnych wyborach z tego co jest mi wiadomo.
ha ha19.07.2017, 09:08
4 tys. to żart naszej Władzy gdzie ma się to na niby pomieścić, toć to połowa Gminy prawie. No ale skoro jest takie zainteresowanie to chwała Bogu, Wójt i Radni będą błyszczeli kasa zostanie wydana, i co z tego będzie miał zwykły MIESZKANIEC kaca. Bo reklama w tym wypadku jest wątpliwa.
szczypiorek18.07.2017, 17:41
Słuszna racja miastowy Łapsze było i jest i będzie zad***m i nic tu nie pomoże żadne De Mono TSA czy Wójt który wysila się jak szczypiorek na wiosnę. Zgoda oby nie była znowu totalna kicha, bo to szkoda kasy.
miastowy06.07.2017, 16:58
4 tys w 2016 r. ? haha ciekawe gdzie bo chyba nie na tej imprezie. Była totalna kiszka. TSA to był totalny nie wypał. Wydaje mi się że De Mono też szału nie zrobi.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl