11.07.2017, 10:20 | czytano: 2957

XVII Mistrzostwa Polski w dojeniu Sztucznej Krowy z Adamem Kraśko

zdj. organizatora
Trzecia sobota lipca to święto, na które czekają dojarki i dojarze z całej Polski i nie tylko, bo w zeszłym roku po raz pierwszy na imprezie stawiła się międzynarodowa obsada.
Czy pobiją rekord Polski w ilości udojonego mleka? Kto wygra w tym roku? Czy Adam Kraśko – słynny rolnik z programu „Rolnik szuka żony”, pomoże w dopingowaniu dojarzy? Zapraszamy już 15 lipca do Rodzinnego Parku Rozrywki Rabkoland w Rabce Zdroju na siedemnaste Mistrzostwa Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy!
Tym razem czternastu śmiałków zmierzy się w trudnej konkurencji dojenia sztucznej krowy, a zwyczaj ten po niemal dwóch dekadach, wszedł już do tradycji polskiego dojarstwa. Podczas imprezy poznamy nowych mistrzów Polski: najlepszą dojarkę i najlepszego dojarza, w zeszłym roku zwyciężyli: Renata Staszel z Cichego z wynikiem 2400 ml mleka oraz Karol Urbańczyk z Rabki Zdroju z wynikiem 3950 ml. Pan Karol jest jednocześnie rekordzistą Polski w tej kategorii z wynikiem 4250 ml.

W tym roku organizatorzy przygotowali dla uczestników i ich fanów dodatkową atrakcję, do Rabkolandu przyjedzie słynny rolnik Adam Kraśko, który nie tylko da koncert i poprowadzi imprezę, ale także przywiezie ze sobą kultowy rower Wigry3. Adam Kraśko występował w takich telewizyjnych hitach jak: „Rolnik szuka żony”, „Celebrity Splash” oraz „Top Chef”.

Mistrzostwa odbędą się w sobotę 15 lipca, zapisy uczestników w godzinach: 11:00-14:00, a konkurs 14:00-16:00.

mat. prasowy, opr.s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
pozdr13.07.2017, 15:28
Nie Karol, a Konrad.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl