12.07.2017, 12:07 | czytano: 1827

Rusza druga edycja festiwalu Hej Fest!

Już w najbliższą sobotę 15 lipca w Szczawnicy rozpocznie się festiwal Hej Fest. Gwiazdami pierwszego koncertu będą Patrycja Markowska, Enej i LemON. Wstęp jest bezpłatny.
Koncert otwierający tegoroczną edycję Hej Fest rozpocznie się o godz. 18:00 w Szczawnicy, na placu przy dolnej stacji kolei na Palenicę. Wybór lokalizacji jest nieprzypadkowy, gdyż Szczawnica latem jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w regionie. W pierwszą festiwalową sobotę wystąpi Patrycja Markowska, Enej i LemON.
Reklama


Hej Fest 2017 przynosi kilka istotnych nowości w stosunku do ubiegłorocznej edycji. Przede wszystkim, dwie pierwsze imprezy odbędą się w Szczawnicy i Krynicy Zdroju, a kolejne już na Gubałówce. Koncertowe dni to soboty, a od 22 lipca, oprócz gwiazd polskiej sceny, będą brać w nich udział również półfinaliści Festiwalu Supportów, którzy walczą o główną nagrodę w wysokości 40.000 złotych. Zespoły konkursowe - i tu kolejna nowość - zaprezentują się nie jak w zeszłym roku na początku, a pomiędzy występami zaproszonych artystów. Koncerty uczestników Festiwalu Supportów będą udostępniane w formie transmisji na żywo w internecie na facebookowym profilu festiwalu.

Źródło: materiały prasowe oprac. r/
zobacz także
komentarze
...12.07.2017, 13:18
Dlaczego takich rzeczy nie ma w NT... Tylko jeden Jarmark... Nawet Szczawnica potrafi coś przyciągnąć..
zmiennik12.07.2017, 12:44
Brawo Dyrektor MOK w końcu coś się dzieje!!!!!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl