17.07.2017, 21:21 | czytano: 1962

Festyn rodzinny w Promechatce (zdjęcia)

W programie zorganizowanego przez Urząd Miasta Szczawnica oraz Miejski Ośrodek Kultury Festynu Rodzinnego znalazły się występy zespołów z gmin: Łącko, Krościenko nad Dunajcem, Ochotnica Dolna, Kamienica oraz Szczawnica.
W trakcie trwania imprezy odbył się również występ finałowy uczestników warsztatów w Muzycznej Owczarni. W jego ramach przed publicznością zaprezentowali się m.in: zespół COMBO, Aleksandra Jasińska, Monika Szczygieł, Agata Packa, Kuba Mazur oraz Julek Targosz
Czasie trwania festynu przeprowadzono również konkursy dla dzieci i młodzieży związane z gazownictwem i nie tylko. Na chętnych czekała ścianka wspinaczkowa, przejażdżka na kucyku orz dmuchana zjeżdżalnia. Kolejki ustawiały się również do animatorów malujących dziecięce buzie oraz robiących ogromne bańki mydlane. W czasie trwania imprezy można było skosztować tradycyjnego barana z rożna.

Odbyła się również wielka loteria fantowa na rzecz Wojtusia Sobierskiego. W jej trakcie udało się zebrać kwotę wysokości 2685zł. Festyn prowadził dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Tomasz Hurkała. Głównym sponsorem była Polska Spółka Gazownictwa.

wb, pieniny24
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl