17.07.2017, 21:21 | czytano: 867

Festyn rodzinny w Promechatce (zdjęcia)

W programie zorganizowanego przez Urząd Miasta Szczawnica oraz Miejski Ośrodek Kultury Festynu Rodzinnego znalazły się występy zespołów z gmin: Łącko, Krościenko nad Dunajcem, Ochotnica Dolna, Kamienica oraz Szczawnica.
W trakcie trwania imprezy odbył się również występ finałowy uczestników warsztatów w Muzycznej Owczarni. W jego ramach przed publicznością zaprezentowali się m.in: zespół COMBO, Aleksandra Jasińska, Monika Szczygieł, Agata Packa, Kuba Mazur oraz Julek Targosz
Czasie trwania festynu przeprowadzono również konkursy dla dzieci i młodzieży związane z gazownictwem i nie tylko. Na chętnych czekała ścianka wspinaczkowa, przejażdżka na kucyku orz dmuchana zjeżdżalnia. Kolejki ustawiały się również do animatorów malujących dziecięce buzie oraz robiących ogromne bańki mydlane. W czasie trwania imprezy można było skosztować tradycyjnego barana z rożna.

Odbyła się również wielka loteria fantowa na rzecz Wojtusia Sobierskiego. W jej trakcie udało się zebrać kwotę wysokości 2685zł. Festyn prowadził dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Tomasz Hurkała. Głównym sponsorem była Polska Spółka Gazownictwa.

wb, pieniny24
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl