03.09.2017, 20:57 | czytano: 3734

Siatkówka plażowa na nowotarskim Rynku (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski
Do Nowego Targu na Turniej Plażowej Piłki Siatkowej przyjechały drużyny z różnych stron kraju. - Byli zawodnicy ze Starego Sącza, Krakowa, Rzeszowa, oczywiście z naszego regionu - Nowego Targu, czy Czarnego Dunajca. W sumie 24 drużyny - mówi Dariusz Świętek.
Turniej rozegrano systemem brazylijski, co oznacza, że każdy zespół rozegrał co najmniej dwa mecze, a jedna przegrana nie oznacza końca walki o pierwsze miejsce. - Tak było i tym razem, bo drużyna która zwyciężyła w turnieju przeszła do finału z "drugiej strony drabinki" - dodaje przedstawiciel organizatora.
Puchar Burmistrza Nowego Targu zdobył duet Pieniążek - Stręk, drugie miejsce zajęli: Apostoł - Białos, a trzecie Łabuz - Wiśniewski.

Nie wszystkie drużyny, które zgłosiły chęć udziału w zawodach zdecydowały się na grę. Powodem była kiepska pogoda - padający deszcz i niska temperatura powietrza, ale ci którzy wzięli udział w turnieju chwalili organizacje zawodów i zapowiedzieli, że chętnie do Nowego Targu wrócą.

- Planujemy w przyszłym roku zorganizować jeszcze większy turniej, bo widzimy, że ta forma rywalizacji przyjmie się - zapowiada Dariusz Świętek.

Turniej zorganizował Winter Classic, Fundacja Szczęśliwe Jutro, nowotarski MOK i Urząd Miasta Nowy Targ.

s/ zdj. Michał Adamowski
zobacz także
komentarze
PLA ŻA05.09.2017, 21:41
W
RY
NKU
To nie moja
FANABERIA (O)
Jest szczęśliwa MENAŻERIA
-Mega kuwetę KOTKI mają
PIESKI zakopanej kości szukają
STRUSIE mają gdzie chować głowy
A BEACH SECCERy -plac treningowy
Bo ta dyscyplina sportowa !!!!!!
To - SIATKÓWKA jest PLAŻOWA
Liczy się tu aktorskie ZAGRANIE
W każdym SECIE jest czas
na nie
Tu gazowane picie
Zapewnia dobre ODBICIE
Kelnerzy tu ZASERWUJĄ
BLOK zrobią ci co budują
Gra się każdą częścią ciała
Trzy odbicia ma też PARA
Jestem fanem widowiska
Obok tego UROCZEGO
PSISKA
ŻE nie
interesuje to
NIKOGO-
A TEN
PIES ?
Z (KULAWĄ?)
NOGĄ ??????
he_jt05.09.2017, 07:27
Jeden hejt a wy się podniecacie jakby tu kalumnie wypisywali
kwk04.09.2017, 10:27
Nie przejmujcie się, te złośliwe komentarze piszą idioci, którym pewnie w życiu się nie układa. Jak najwięcej takich fajnych imprez,w tym przypadku tylko pogoda zawiodła.
zadowolona04.09.2017, 09:24
no i super, brawo! oby więcej takich akcji.
K.04.09.2017, 08:32
Świetny pomysł, szkoda że pogoda nie dopisała tak jak organizatorzy :-) gratuluję ducha sportu, energii i zapału :-)
Zatkało?03.09.2017, 22:46
A to ci niespodzianka dla maruderów. Nie chodzą na imprezy, nie interesują się tym co się w mieście dzieje, nie czytają plakatów, ale siedzą w necie i czekają komu by tu przypierniczyć. W swoich małych rozumkach mają zakodowane, że za wszytko odpowiadają urzędnicy - "bo to oni mają nam dostarczać rozrywki". A tu się okazuje, że są ludzie którzy potrafią genialnie coś zorganizować - bezinteresownie, dla innych, dla zabawy, dla frajdy.
M03.09.2017, 21:36
W tym mieście jest tylu malkontentów że jak się czyta te komentarze to najlepiej żeby nie było niczego!! Hokej beee piłka beee nawet siatka beee! Nic się nie podoba, nic nie jest dobre a na wszystko wyrzucone pieniądze.
Tak narzekacie to zróbcie coś sami! Cokolwiek co będzie dobre i na co szkoda pieniędzy nie będzie bo tym tokiem myślenia dziura jaką niewątpliwie jest Nowy Targ stanie się totalnie dnem. Wszędzie się da, wszędzie jest fan z takich iwentów a w NT płaczki płaczą! Daro szacun i pozdro!
WinterClassic03.09.2017, 21:34
Odpowiem krotko na te hejty

Cala impreze zasposorowali ludzie dobrej woli. Piasek firma Stc, catering Bar Rumcajs, muzyka Dj Łysy i wiele wiele innych drobnych firm i sponsorów oraz oczywiscie my winterclassic wraz z fundacja szczesliwe jutro. Poki tacy ludzie mieszkaja w naszym miescie to będziemy robic jeszcze wiecej takich imprez jak ta zebyscie mogli pisac swoje komentarze które nas nie ruszają a tylko motywuja
Zbig03.09.2017, 21:20
Ile kosztowała ta impreza bez publiki? Jaki był sens ją robić na Rynku? Czy p. Steg wie że boisko do siatkówki plażowej jest w MOSiR Gorce? Czy ktoś odpowie za marnowanie piniędzy mieszkańców?
Tradycja03.09.2017, 21:13
Zróbcie jeszcze na rynku :
- stok z wyciągiem
- na kostce trasę do biegówek
- morze śródziemnomorskie
- palmy i wodospady
- tor motocyklowy

Itd,itd
Zobacz pełną wersję podhale24.pl