15.09.2017, 13:00 | czytano: 2231

Smak Italii z widokiem na Tatry

Kuchnia włoska to jedna z najbardziej popularnych kuchni świata, bo czy jest coś pyszniejszego niż spaghetti z sosem pomidorowym lub tiramisu? Jeden z naszych czytelników może przekonać się o tym już jutro!
Włoska kuchnia oferuje o wiele więcej niż tylko pizza, makarony, risotto za które ją pokochaliśmy. Każdy region Włoch szczyci się innymi, charakterystycznymi recepturami. Jedni nie wyobrażają sobie obiadu bez kluseczek gnocchi, zaś inni nie skończą posiłku bez deseru w postaci tiramisu.
Wszystkich entuzjastów włoskiej kuchni do wspólnego odkrywania jej smaków już w sobotę zaprasza restauracja Krajobrazy działająca w Murzasichlu w hotelu Kopieniec. Kolacja będzie miała jak zwykle formę bufetu, a udział w niej kosztuje 49 zł. Dla Czytelnika który pierwsze wyśle nam na adres konkursy@podhale24.pl maila z imieniem i numerem telefonu, a w temacie wiadomości wpisze Restauracja Krajobrazy mamy bezpłatne zaproszenie.

Warto się spieszyć, bo tego dnia spróbować będzie można między innymi lasagne ze szpinakiem i suszonymi pomidorami, eskalopek w sosie ziołowym z zielonym groszkiem, gnocchi z pesto bazyliowym, makaronu a’la carbonara, spaghetti Bolognese, tagliatelle z owocami morza, kremu pomidorowego, minestrone, a na deser tiramisu i panna cotta.

Kolacja rozpocznie się o 18.00. Restauracja mieści się w Murzasichlu przy ulicy Budzowej 45g. Stolik można (ale nie trzeba) zarezerwować pod numerem +48 18 533 05 56.

red/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
K215.09.2017, 21:13
Najgorzej nie zaparkował. Samochód nie mały. Na tej ulicy i w tym miejscu samochody stoją po lewej i prawej stronie. Na dodatek ulica wąska, więc jakby stanął nie ba chodniku, to i by przejeżdzające tamtędy samochody miały kłopot.
marysia15.09.2017, 13:29
nic nie mam do serwowania u nas obcych smaków i kuchni m.in. włoskiej ale specjały u Włochów to troszkę inne dania i jest ich naprawdę dużo,tylko trzeba by sprowadzić Włochów z kilku regionów.bylibyście mile zaskoczeni.bo lasagne i tiramisu je się u nich najrzadziej,niestety.deserów mają ileś setek typowo włoskich a ile dań.to tak jak u nas schabowy ,bigos czy pierogi są całkiem inne u każdej gospodyni czy gołąbki,które mogą być arcydziełem w smaku.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl