19.10.2017, 10:45 | czytano: 715

"Kultura Na Widoku" w nowotarskiej bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zachęca do skorzystania z dostępu do rożnych treści multimedialnych (książki, muzyka, film, wirtualne spacery po muzeach świata), po które można sięgnąć gdziekolwiek się jest w ramach projektu "Kultura Na Widoku".
Projekt ma na celu promowanie świadomego uczestnictwa w kulturze i wyrabianie nawyku korzystania z jej legalnych źródeł. Jest skierowana do wszystkich, niezależnie od wieku – bo nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno, żeby spotkać się z kulturą.
Plakaty z których można ściągnąć kody, są dostępne w czytelni nowotarskiej biblioteki, wypożyczalni dla dorosłych oraz w filii nr 1.

Jak to działa?
Aby dokonać pobrania poprzez:
LINKI URL – wpisz w przeglądarce internetowej link znajdujący się obok kodu QR.
KODY QR – skorzystaj ze smartfonu / urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu.
 
By móc pobrać kod QR, połącz się z Internetem i pobierz aplikację skanującą kody QR z App Store (np. QR Reader), Google Play (np. QR Droid) lub Windows Phone (np. QR Code Offline). Są to przykładowe aplikacje z wielu dostępnych. Aplikacja odczyta kod i wyświetli kartę wybranego przez Ciebie utworu. Identyczny efekt uzyskasz wpisując link do przeglądarki.

Po przejściu na kartę utworu wpisz adres e-mail, zatwierdź regulamin i kliknij „OK”. Pojawi się przycisk „Dostęp”. Po jego kliknięciu przejdziesz do strony legalnego źródła, bezpośrednio do wybranego przez Ciebie utworu.

Regulamin dostępny jest pod adresem: http://www.kulturanawidoku.pl/regulamin.
Więcej informacji na stronie internetowej http://www.kulturanawidoku.pl/.

oprac. r/ źródło: MBP Nowy Targ
Zobacz pełną wersję podhale24.pl