07.11.2017, 20:00 | czytano: 2875

Urząd Skarbowy w Nowym Targu zaprasza przedsiębiorców na szkolenia

zdj. Michał Adamowski
W związku z ogólnopolską akcją szkoleniową „Wtorki z JPK" organizowaną przez Ministerstwo Finansów i Krajową Administrację Skarbową (KAS), naczelnik Urzędu Skarbowego w Nowym Targu zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w siedzibie urzędu przy ul.Parkowej 13 (sala konferencyjna - II piętro) we wszystkie wtorki listopada o godz. 13:00.
Temat szkolenia to Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT) dla Mikroprzedsiębiorców. Jego celem jest zapoznanie podatników-mikroprzedsiębiorców, którzy rozliczają podatek VAT - z obowiązkiem wchodzącym od 1 stycznia 2018 r. do prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT (rejestru sprzedaży i zakupów VAT) oraz przesyłania jej w wersji elektronicznej, jako Jednolitego Pliku Kontrolnego dla potrzeb VAT (JPK_VAT).
Szkolenie przeznaczone jest dla szerokiego kręgu osób i podmiotów: przedsiębiorców, księgowych, biur rachunkowych, doradców podatkowych, organizacji branżowych.

materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Kasiek08.11.2017, 06:56
Świetnie wybrany czas wyświetlenia informacji, wtorek o 20-tej. W sam raz się zdąży na spotkanie ;)
Skała07.11.2017, 22:39
Bardzo dobry pomysł. Skoro MF nakłada pewien obowiązek, to urzędy skarbowe powinny pomóc to wdrożyć. Na marginesie, jednak jest to spore utrudnienie - dla większości mikroprzedsiębiorców prawdziwa rewolucja. Pewnie na tym znowu skorzystają biura podatkowe.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl