18.12.2017, 10:34 | czytano: 1626

Pracownicy komendy policji spełnili marzenia dzieci

Policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu spełnili marzenia dzieci włączając się w akcję „Nowotarska Choinka Marzeń”.
To już trzecia edycja akcji, której celem jest spełnienie marzeń dzieci z rodzin w trudnej sytuacji materialnej. W tym roku choinki z bombkami, w których znajdują się marzenia o prezentach dzieci stanęły w Miejskim Ośrodku Kultury i kościele p.w. św. Jana Pawła II. Do akcji włączyło się wielu pracowników jednostki na czele z inspektorem Robertem Bartoszem - komendantem Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.
Źródło: KPP Nowy Targ, oprac. r/
komentarze
Maria19.12.2017, 19:11
Żaden uśmieszek i żadne mrugnięcie oczkiem nie pomoże, jak zrobi się powódź, kiedy prawda zacznie wypływać. Dużo Smerfów straci swoje mebelki.. Zaraz, zaraz, jak one się zwały? A, stołki. Tak.Ale to naturalne, że w czasie powodzi meble się traci. Bajki, bajkami. Gorzej jak są spisane w postaci dokumentów, zapamiętane przez świadków, i jak to tu, to tam jakaś kosteczka spod smreczka oczkiem mruga.
kl19.12.2017, 13:37
Mario - za dużo bajek oglądasz ;)
Maria18.12.2017, 21:24
Świetnie. Teraz, spełniwszy marzenia dzieci, niech zaczną spełniać marzenia dorosłych. Np. moje. Od 18 lat czekam na to, aż Smerfy wypełnią swoje obowiązki zawodowe. Jeszcze ciut, ciut, i skończy mi się już nie nawet cierpliwość, ale miłosierdzie dla nieudolności Smerfów. Na szczęście są Smerfy, i ważniejsze Smerfy i zagraniczne Smerfy, których zadaniem jest nadzorować te mniejsze. Przypuszczam, że nie byliby zadowoleni widząc bałagan w wiosce.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl