03.01.2018, 15:21 | czytano: 3428

Harcerze z Szaflar z wizytą m. in. u Prezesa Rady Ministrów (zdjęcia)

zdj. Kancelaria PRM
Pod koniec grudnia harcerze z Hufca Podhalańskiego, konkretnie z VIII Podhalańskiej Drużyny Harcerskiej imienia Augustyna Suskiego z Szaflar przekazywali Betlejemskie Światło Pokoju w kilku instytucjach w Warszawie.
Były to m.in. Ministerstwo Zdrowia, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Ministerstwo Ochrony Środowiska.
Drużynę harcerską z Szaflar reprezentowali: Anna Kułach, Izabela Ciszek, Dawid Łaś, Damian Kasperek, Franciszek Fiedler, Mateusz Suchecki, Bartłomiej Szaflarski, Oliwia Stokłosa, Zuzanna Baranowska i drużynowy Radosław Fiedler. 

Z rąk harcerzy premier Mateusz Morawiecki odebrał lampion z płomieniem Betlejemskiego Światła Pokoju. Po wspólnym zaśpiewaniu kolęd - był czas na zwiedzanie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

- Potem był czas na zwiedzanie interesujących miejsc stolicy Polski, takich jak: Pałac Kultury, Złote Tarasy, Grób Nieznanego Żołnierza. Paru harcerzy i harcerek złożyło przyrzeczenie, co oznacza, że już w pełni należą mogą czuć się członkami ZHP - relacjonuje Izabela Ciszek.

opr.s/zdj. Kancelaria PRM i arch. drużyny
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
swój05.01.2018, 17:03
A co na to stolica Podhala i Zakopane? Jakoś marnie wyglądają przed Szaflarami.
Szaflarzanin04.01.2018, 09:38
Brawo szkoła w Szaflarach. Ciągle się u Was coś dzieje. Brawo!!!!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl