08.01.2018, 10:30 | czytano: 1189

Nowości w miejskiej bibliotece. O tym, że masz oddać książkę przypomni e-mail

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu wprowadza z nowym rokiem nowości w Wypożyczalni dla Dorosłych.
15 stycznia wejdzie w życie Automatyczny System Wypożyczania. - Każdy czytelnik bezpłatnie otrzyma kartę biblioteczną wraz z jego indywidualnym numerem - informuje w wiadomości przesłanej naszej redakcji MBP w Nowym Targu. Karta ta sprawi, że wypożyczenie książki będzie przebiegało bardzo szybko.
- System Automatycznego Wypożyczania pozwala także na sprawdzenie dostępności książek w naszym Katalogu On-line oraz daje możliwość rezerwacji pozycji dostępnych jak i również zamawiania pozycji chwilowo niedostępnych. - Ponadto system ten przypomina o terminie zwrotu wypożyczonych książek poprzez wysłanie e-maila na kilka dni przed upływem terminu na, który dana pozycja została wypożyczona. Będzie też możliwość przedłużenia terminu wypożyczenia drogą mailową, telefoniczną lub osobiście.

Biblioteka informuje również, że w styczniu i lutym czytelnicy, którzy przetrzymują wypożyczone książki, mogę je oddać bez ponoszenia żadnych konsekwencji.

oprac. r/ źródło: MBP Nowy Targ
komentarze
czytelnik08.01.2018, 18:17
O tym przypominaniu , to w Zakopcu już dawno przypominają , ale miasto zawsze do tyłu. Było i będzie do tyłu . Maja się czym chwalić ?
Zobacz pełną wersję podhale24.pl