03.02.2018, 21:05 | czytano: 2368

Przedszkolaki lubią hokej (zdjęcia)

NOWY TARG. Trener klubu hokejowego MMKS Podhale Rafał Sroka po wizycie w przedszkolu na os. Bór pojawił się również w przedszkolu na Kowańcu, opowiadając dzieciom o nowotarskim hokeju i o tym jak zostać hokeistą.
Ku zaskoczeniu trenera dzieci wiedziały jaki klub hokejowy jest najlepszy w Polsce i jak się dopinguje zawodników na lodowisku krzycząc „HEJ HEJ PODHALE” .
Dzieciaki słuchały jak wygląda kariera sportowca od naboru do olimpiady i jak ubiera się hokeista do treningu i na mecz. Z wielką radością dzieciaki przymierzały strój hokejowy. Trener zapewniał, że dla pierwszych chętnych jest możliwość wypożyczenia sprzętu hokejowego i miesiąc na próbę darmowych treningów. Mało tego trener obiecał maluszkom, że w ferie zaprasza na darmową naukę jazdy na łyżwach pod wspólną akcją z burmistrzem Grzegorzem Watychą. Celem akcji jest, aby każde dziecko z okolic Nowego Targu umiało dobrze jeździć na łyżwach.

Źródło: organizatorzy, oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
re:07.02.2018, 12:11
U nas było podobnie wszyscy trenowali wszyscy płacili składki a grali tylko ci co ich rodzice kupili koszulki lub dołożyli się do nich hokej w Nowym Targu nie jest dla wszystkich żeby grać trzeba zainwestować dużo kasy w dziecko i w klub.
Rodzic07.02.2018, 05:56
A jeszcze jedno odnośnie trenera naboru robią z Niego jakąś gwiazdę grał normalnie tylko tyle że nie miał innego zawodu i musiał grać dobrze że Grabowski pokazał im jak się gra w hokeja i jak ma wyglądać drużyna bo teraz w Nowym Targu grają dzieci a to kierownika a to prezesa a to członka klubu Wazeliny lub poklepywania po ramieniu. Hokej jest grą DRUŻYNOWĄ jak nie ma atmosfery w drużynie to się wszystko sypie.
Rodzic06.02.2018, 19:48
Rodzice które chcą zapisać dzieci na hokej niech się dobrze zastanowią.
Osoby które trenują najmłodsze dzieci nie mają podejścia pedagogicznego nie wychowują tylko trenują .Przykro ale taka jest prawda.
Hej Hej Podhale03.02.2018, 23:29
Szacun Rafał ,całe serce i siły oddawałeś dla Podhala gdy grałeś i dalej robisz bardzo dobrą robotę która zaowocuje w przyszłe sukcesy Podhala.

Takich ludzi potrzebuje to miasto.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl