09.02.2018, 09:11 | czytano: 579

Rodzina Cugowskich wystąpi dziś w Nosalowym Dworze. Mamy dla Was bilety!

Największe miasta, hale, sceny plenerowe i wielotysięczna publiczność - tak od początku ubiegłego roku wyglądają koncerty zespołu Cugowscy. Teraz przyszła kolej na koncert w zimowej stolicy Polski.
W tym roku wspólna trasa legendy polskiego rocka, Krzysztofa Cugowskiego i jego synów Piotra i Wojciecha, będzie miała swój finał. Muzyczny projekt Krzysztofa Cugowskiego, wieloletniego frontmana Budki Suflera i jego synów - Piotra i Wojciecha, tworzących grupę Bracia, powstał w 2016 roku i od początku budził ogromne zainteresowanie publiczności.
Dla tych, którzy chcieliby dziś wieczór wybrać się na koncert Cugowskich mamy dwa pojedyncze zaproszenia. Otrzymają je dwie pierwsze osoby które prześlą na adres konkursy@podhale24.pl wiadomość podając w tytule hasło: Nosalowy Akustycznie w a treści maila swoje imię i numer telefonu.

W ramach tegorocznej edycji cyklu Nosalowy Akustycznie zobaczyliśmy już koncert Kayah i Marcina Wyrostka, a za tydzień na scenie w centrum Kongresowym Gerlach przy Hotelu Nosalowy Dwór zobaczymy kolejną legendę polskie sceny muzycznej - zespół Kult.


oprac. wo/