21.03.2018, 14:35 | czytano: 2606

Dzień Otwarty w PPWSZ w Nowym Targu (zdjęcia)

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu otworzyła szeroko swoje drzwi dla młodzieży szkół średnich. To szczególne wydarzenie, podczas którego została przedstawiona bogata oferta dydaktyczna, to szansa dla tegorocznych maturzystów i ich młodszych kolegów do uczestniczenia w życiu uczelni wyższej.
Goście mieli okazję skorzystać z szerokiego dostępu do informacji związanych z rekrutacją, programami studiów, pomocą socjalną, doradztwem zawodowym oraz Legią Akademicką.
Nasz program z każdym rokiem wzbogaca się o dodatkowe treści i atrakcyjne spotkania dla młodzieży. Tegoroczna oferta Dnia Otwartego obfitowała zarówno w różnorodne wykłady jak i warsztaty, które cieszyły się dużą popularnością. Bardzo ciekawie zaprezentowały się nasze Koła Naukowe oraz Zakład Wychowania Fizycznego i Sportu. Przez cały ten czas wykładowcy i studenci wszystkich kierunków studiów byli do dyspozycji odwiedzających, którym demonstrowali możliwości jakie oferuje nasza Podhalańska Uczelnia. W tym roku mieliśmy przyjemność gościć niemal 900 uczniów, którzy przyjechali do nas m.in. z Limanowej, Suchej Beskidzkiej, Rabki-Zdroju, Jordanowa, Makowa Podhalańskiego, Jabłonki, Zakopanego i Nowego Targu.

Naszym Gościom, Wykładowcom, Studentom i Pracownikom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w tym niezwykle ważnym, dla naszej Alma Mater, wydarzeniu. Ponadto dział Promocji i Współpracy pragnie złożyć gorące podziękowania dla wszystkich tych, którzy swoją pomocą przyczynili się do sprawnego przebiegu tego przedsięwzięcia. Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa również bardzo dziękuje Pani Barbarze Nowak, Małopolskiej Kurator Oświaty za honorowy patronat, którym objęła Dzień Otwarty PPWSZ w Nowym Targu.
 
Oprac. DPiW/zdj. Artur Marusarz, Paulina Peciak, Ewelina Stożek Artgrafo, Zbigniew Krauzowicz Zibifoto
komentarze
Janusz Widelec22.03.2018, 00:14
A gdzie na zdjęciach jest ten słynny ksiądz rektor? Bo to już kolejny artykuł o PPWSZ a żadnego gościa w koloratce nie widać. Pracuje tam jeszcze?
wybory21.03.2018, 21:23
A co tam robią cztery Aniołki księżula z Wojdyłową na czele ?? Kampani wyborczej w budynkach publicznych nie można prowadzić !!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl