30.05.2018, 19:05 | czytano: 1180

Studenci PPWSZ bawili się z dziećmi (zdjecia)

Studenci Turystyki i Rekreacji PPWSZ w Nowym Targu, w ramach ćwiczeń praktycznych z przedmiotu Animator Czasu Wolnego, zorganizowali Dzień Dziecka dla Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Przedszkola nr 2 w Nowym Targu.
Dla klas 5–7 studenci przygotowali grę w parku miejskim. Dzieci zostały podzielone na 10 grup. Gra polegała na wykonywaniu poszczególnych zadań, które rozmieszczone były w 10 różnych punktach. Każda z grup rozpoczynała zabawę w tym samym czasie aczkolwiek w innym punkcie. Dla wszystkich uczniów czekały nagrody, słodycze oraz niespodzianka – lody sponsorowane przez Kawiarnie Parkową (jak zwykle przepyszne-dziękujemy!!!).

Dzieci z klas 0-4 szkoły podstawowej oraz przedszkolaki uczestniczyły w animacjach. Studenci zabawiali najmłodszych wykorzystując wiedzę teoretyczną zdobytą podczas zajęć z Animatora Czasu Wolnego w murach Uczelni. Do dyspozycji mieli oni różnego rodzaju sprzęt animacyjny m.in. chusty animacyjne, tunel animacyjny, bańki mydlane, itp. Dzieciom jednak najbardziej podobało się malowanie twarzy.

Oprócz dobrej zabawy studenci zdobyli doświadczenie w prowadzeniu animacji z grupą. Świetnie sprawdzili się oni w roli animatorów, co mogą potwierdzić uśmiechnięte twarze dzieci i niezapomniane wrażenia.
Studentów przygotowywały dr Małgorzata Muszyńska-Kurnik i dr Katarzyna Ceklarz

Źródło: PPWSZ
zobacz także
komentarze
Z wrzosowiska31.05.2018, 18:15
A jo widze tecze kolorow przemycona zeby dzieci juz zaczely wybierac tozsamosc
A.Jędrol31.05.2018, 10:11
Serdecznie dziękujemy studentom i Pani dr Małgorzacie Muszyńskiej-Kurnik. To był radosny, piękny Dziecka Dziecka???
Zobacz pełną wersję podhale24.pl