06.06.2018, 12:01 | czytano: 2927

Warsztaty kulinarne w Nowym Targu (zdjęcia)

Fot. Michał Adamowski
W restauracji Casa ino Nostra mieszczącej się na ostatnich kondygnacjach hotelu Casa w Nowym Targu odbywają się warsztaty Travel&Taste prowadzone przez mistrzów kuchni.
Giancarlo Russo, Teo Vafidis, Sławomir Saguła, Jerzy Pasikowski, Agnieszka Delkowska, Kuba Steuermark, Dariusz Zahorański, Marcin Świder i Maciej Wawryniuk prezentują swoje mistrzowskie umiejętności podczas prowadzonych na żywo szkoleń. Zgromadzeni obserwują proces przygotowywania potraw i komponowania dań, a by nie umknął żaden szczegół, wszystko pokazane jest dodatkowo na dużym ekranie.
Rozpoczęte wczoraj warsztaty potrwają dwa dni i są czwartą już odsłoną cyklu Travel&Taste na Podhalu. Organizuje je Justyna Kuraś z firmy JK Gastro Serwis a cały projekt koordynuje Dominik Kacperski.Spotkania te są równie okazją do poznania ofert firm gastronomicznych i nowości na tym rynku - obok części edukacyjnej zlokalizowano też ciekawe stoiska z produktami spożywczymi oraz urządzeniami niezbędnymi w każdej restauracji.

wo/ zdj. Michał Adamowski
zobacz także
komentarze
Justyna12.06.2018, 20:56
Do Fe.
Jak to Pan Teo Vafidis powiedział na Podhalu są sami mistrzowie kuchni, którzy niczego nie muszą się już uczyć. A tak naprawdę jest niewiele miejsc w których można smacznie zjeść. Tak że bardzo proszę następnym razem zastanów się zanim coś napiszesz.
Ewidentnie jesteś jednym z tych którzy nie odróżniają rosołu od bulionu.
Pozdrawiam
Dominik12.06.2018, 20:41
Znawco, jełopie Szef na zdjęciu to dla Ciebie PAN Dariusz Zahorański, który jest Mistrzem w Swoim fachu.
Więc nie udzielaj się laiku na Jego temat bo siusiak z Ciebie i tyle.
fe06.06.2018, 20:39
Kucharz na foci, jego sylwetka.Oj chyba niezdrowo gotuje (je ?)
fe06.06.2018, 20:30
Bigos, rosół z kury z lanym ciastem,golonkę,kapustę zasmażaną ugotują do schabowego? Wątpie. Ino suszi.(pewnie z torebki).
Zobacz pełną wersję podhale24.pl