22.06.2018, 09:54 | czytano: 1486

Grupa Autoremo partnerem motoryzacyjnym nowotarskiego hokeja

Grupa Autoremo została nowym partnerem klubu hokejowego TatrySki Podhale Nowy Targ.
- W swojej historii Grupa Autoremo wielokrotnie wspierała nowotarski hokej i cieszymy się, że i w tym sezonie możemy współpracować - mówi Adrian Gładecki, menedżer marketingu i PR Grupy Autoremo. - Z zainteresowaniem śledzimy to, co dzieje się w klubie. Osoba nowego trenera Tomka Valtonena jest pewnego rodzaju gwarancją, że będziemy mieć ciekawą drużynę w rękach prawdziwego fachowca - dodaje.
Umowa o współpracy podpisana została na cały sezon 2018/19. Na czas jej trwania firma przekazała nieodpłatnie dla nowego trenera Tomka Valtonena samochód osobowy marki Škoda. Zapowiadane są również liczne konkursy dla kibiców.

Jak zaznacza Agata Michalska, prezes klubu: -Cieszymy się z nawiązanej współpracy mając nadzieję, że będzie ona owocna dla obu stron. Klub kładzie szczególny nacisk na nawiązywanie relacji biznesowych z partnerami działającymi na lokalnym rynku. Grupa Autoremo bardzo dobrze wpisuje się w tę strategię.Trener TatrySki Podhale Nowy Targ Tomek Valtonen i szef marki Škoda w Nowym Targu Paweł Pawlikowski podczas przekazania kluczyków do samochodu.

Źródło: materiały prasowe, oprac. r/
zobacz także
komentarze
Góral z Polski23.06.2018, 08:11
Bardzo dobra i pozytywna wiadomosc. zyczymy Klubowi by kolejni sponsorzy partnerzy byli z Podhalem.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl