24.06.2018, 12:03 | czytano: 5995

W okolicy powstają kolejne strefy relaksu (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski
Nie tylko w Nowym Targu, czy Poroninie powstaje miejsce, w którym można będzie miło i leniwie spędzić czas. Również w Krościenku nad Dunajcem realizowane są kolejne pomysły na zagospodarowanie prawobrzeżnych bulwarów w okolicy mostu na Dunajcu.
Obok boiska do siatkówki, skateparku i urządzeń rekreacyjno-sportowych gmina postawiła dwa leżaki, na których można odpocząć lub się poopalać. Najprawdopodobniej jeszcze w tym roku powstanie boisko do mini-piłki nożnej, plac zabaw dla najmłodszych, kort do tenisa ziemnego. W planach jest także rozbudowa skateparku oraz dołożenie kolejnych leżaków.
- Aktualnie działania Urzędu Gminy Krościenko skupiają się na przygotowaniu pozwoleń i całej dokumentacji inwestycyjnej, oraz na pozyskaniu funduszy na przeprowadzenie inwestycji - mówi wójt Jan Dyda.

Jest to dobre miejsce na stworzenie strefy rekreacji i wypoczynku, gdyż nieopodal ma przebiegać ścieżka rowerowa VeloDUnajec, wiodąca z Zakopanego do Wietrzychowic, przez najciekawsze miejsca regionu.

W galerii poniżej zdjęcia z Krościenka oraz Nowego Targu.

jd, s/ zdj. Michał Adamowski
zobacz także
komentarze
Designie imagine25.06.2018, 12:09
Pieniądze które biorą na te projekty i realizację są dużo większe jak te kilka desek które tu widać na tych zdjęciach ... okradanie w biały dzień i propaganda ciemnego ludu ...
Designie imagine25.06.2018, 12:07
Lepiej napiszcie ile to kosztowało i nie osmieszajcie się z tymi swoimi niby to strefami relaksu ...
przejezdny24.06.2018, 20:45
Po pierwsze trzeba zacząć od zrobienia kanalizacji w okolicznych miejscowościach (np. Białka T.) a później realizować takie projekty, chyba że ktoś lubi wypoczywać nad śmierdzącym ściekiem
Zobacz pełną wersję podhale24.pl