29.07.2018, 16:10 | czytano: 2895

Oblężone Krupówki (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak
Niepewna, burzowa pogoda sprawiła, że spora część turystów zamiast wycieczki w góry wybrała spacer po Krupówkach. Reprezentacyjna ulica Zakopanego od kilku dni przeżywa prawdziwe oblężenie.
pk/ zdj. Piotr Korczak
komentarze
moim_zdaniem30.07.2018, 15:19
Do~Kuma.
Nic nie kumasz. Daria ma sporo racji już raz jakieś ciapate mułzumy wjechały autem na Krupówki, na szczęście nikogo nie rozjechali.
hmmmm30.07.2018, 13:39
Pomijając język to Daria ma trochę racji...skąd ludzie mają wiedzieć z jakiego kraju oni są, nie ma się co dziwić, ze wiele osób jest zaniepokojonych, w innych miastach ich nie widać dlatego zastanawia mnie dlaczego akurat w Zakopanem???? dwa, trzy lata temu było ich duzo mniej, teraz jest ich 100x więcej....
Kuma30.07.2018, 13:09
Daria ty nienormalna jesteś, wszystkiego sie boisz zatem na pewno cos ci się stanie. Taki strach to zarazem projekcja. I dlaczego ciapaty a nie np arab? Szkoda zresztą myszy na twoją głupote.
Daria29.07.2018, 20:55
Ilość ciapatych i ich obandazowanych mumii oblozonych malymi islanistami ktora ostatnio codziennie widzę na kamerach internetowych streamujacych obraz na zywo z Krupowek mnie przeraża i zadnych wyjasnien od władz miasta co to za ludzie... Widzialam nawet muzulmanki ubrane w nikab czyli stroj ktory calkowicie uniemozliwiają identyfikacje osoby ktora to nosi, wiec moze byc tam facet, baba, kazdy, a nam gęb zakrywac nie wolno bo to jest karalne! Mialam odwiedzic Zakopane zrodzina, ale sobie darujemy, lepiej być gdzie indziej jak np. jakas porwana cieżarowka lub dostawczak zrobi rajd Krupowkam. Doigracie się w końcu. Wezcie ich bezmózgi jeszcze więcej wpuśćcie do Zakopanego a kazdy wpuszczony zacheca nastepnych do przyjazdu!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl