08.08.2018, 16:00 | czytano: 1409

Pumptrackowy tor rowerowy stanie na Górnej Równi Krupowej

ZAKOPANE. 9 i 10 sierpnia dla najmłodszych amatorów kolarstwa górskiego na Górnej Równi Krupowej stanie profesjonalny pumptrack. To innowacyjny tor rowerowy do ćwiczenia techniki jazdy w terenie. Darmowe szkolenia poprowadzą na nim Martyna Gruszka oraz Kamil Kunrad, członkowie DOKA Downhill City Team.
Martyna jest jedną z najmłodszych zawodniczek ścigających się w zawodach zjazdowych w naszym kraju, ale odnoszącą już znaczne sukcesy, zajmując czołowe miejsca w zawodach w Polsce. Kamil, kilka lat starszy, również może pochwalić się wieloma osiągnięciami w tej dyscyplinie. Oboje są kolarzami zjazdowymi odnoszącymi sukcesy na arenie polskiej i międzynarodowej (brązowi medaliści tegorocznych Mistrzostw Polski).
Instruktorzy przeprowadzą na torze także specjalne pokazy jazdy, które odbywać się będą 3 razy dziennie - o godzinie 12.00, 15.00 oraz 17.00.

Dla dzieci, które ukończyły 5 rok życia będzie możliwość nieodpłatnego wypożyczenia roweru oraz kasku. Zachęcamy dzieci i młodzież do spróbowania swoich sił na pumptracku pod okiem fachowych instruktorów. Szkolenia będą prowadzone codziennie (tj. czwartek i piątek) od godziny 11 do 18.

Źródło: materiały prasowe, oprac. r/
komentarze
Wyrocznia08.08.2018, 21:34
A nowotarskie "pierdzistołki" nic nie robią, a jak już coś zrobią to taki niewypał, że szkoda komentować.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl