22.08.2018, 23:42 | czytano: 2070

"Sposób na spędzanie czasu", czyli nowotarskie spotkanie z Presley’em

zdj. Szymon Pyzowski
NOWY TARG. Jarmark Podhalański się skończył , ale wcale to nie oznacza że w mieście wieje nudą. Wręcz przeciwnie. W środę wieczorem w Bistro Toscana na Rynku z koncertem Elvis Tribute wystąpił nowotarżanin mieszkający w Anglii Marcin Półtorak.
„Puzon” - bo taki przydomek nosi Marcin - zaśpiewał największe przeboje Elvisa Presleya i tym samym przypomniał publiczności hity z lat świetności Króla Rock and Rolla. Sam przebrany i ucharakteryzowany na Elvisa, dał dwugodzinny koncert Elvis Tribute prezentując twórczość Elvisa Presleya.
"16 lat temu wystąpiłem w programie telewizyjnym "Droga do Gwiazd" z piosenką Elvisa Presleya Blue Sway Shoes. Od tamtej pory Król towarzyszył mi przez życie i teraz chciałbym go zaprezentować szerszej publice. /.../ W niedalekiej przyszłości chciałbym robić takie show w UK gdzie mieszkam (może też i w Polsce) - wyznał w zaproszeniu na wieczorny koncert Marcin.

Szymon Pyzowski
komentarze
n23.08.2018, 20:14
to najlepsze z calego jarmarku
xxx23.08.2018, 07:59
"Blue Suede Shoes" (a nie jak w tekście "Blue Sway Shoes") jest utworem napisanym i wykonanym po raz pierwszy przez Carla Perkinsa. Nie jest to kompozycja Elvisa Presleya.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl