17.09.2018, 12:08 | czytano: 700

Koncert Zuzanny w ramach Kościelisko Music Trail Festival – Na szlaku (zdjecia)

Fot. Marcin Szkodziński
W sobotę do Domu Ludowego Związku Podhalan w Kościelisku Zuzanna Moczek przyciągnęła miejscowych górali oraz turystów. Występ artystki spod Tomaszowa Mazowieckiego to już drugie wydarzenie z cyklu koncertów w Kościelisku.
Mieszkająca na wsi artystka w swoich utworach bardzo często odnosi się do przyrody oraz kultury ludowej. Mimo inspiracji bardzo bliskich mieszkańcom Kościeliska artystka miała tremę przed koncertem.
– Jestem troszkę stremowana ponieważ nigdy wcześniej nie grałam w tych stronach. Mam nadzieję, że uda mi się wykrzesać z siebie na tyle energii i temperamentu, żeby również góral moja muzyka była w stanie poruszyć – mówiła przed koncertem Zuzanna.

Koncert Zuzanny, to już drugie wydarzenie zorganizowane w ramach cyklu koncertów Kościelisko Music Trail Festival – Na szlaku. - Zaczęliśmy letnim koncertem końcówką sierpnia. Był to koncert znanej już artystki Zagi – mówi Daniel Wahl z Lokalnej Organizacji Turystycznej w Kościelisku.

Sierpniowy koncert poprzedził występ zespołu dziecięcego, który przez tydzień pracował na warsztatach pod bacznym okiem aktorów i choreografów związanych z Teatrem Witkacego.

Kolejne koncerty w Kościelisku już w październiku i grudniu.

ms/ zdjęcia Marcin Szkodziński
Zobacz pełną wersję podhale24.pl