24.09.2018, 12:00 | czytano: 2838

Otylia Jędrzejczak poprowadzi warsztaty w Nowym Targu

Z inicjatywy Szkółki Pływackiej Delfin w niedzielę 7 października na nowotarskiej pływalni odbędą się warsztaty z Otylią Jędrzejczak w ramach "Otylia Swim Tour."
Całodniowe warsztaty "Otylia Swim Tour" w Nowym Targu skierowane są do młodych pływaków, ich rodziców oraz trenerów i składają się z dwóch części: zajęć praktycznych w wodzie oraz zajęć na sali gimnastycznej. Dodatkowo zespół Otylia Swim Tour i Szkółki Pływackiej Delfin przygotował dla wszystkich uczestników zajęcia z dietetyki oraz psychologii sportu, a całość dzięki ofiarności sponsorów i partnerów pozwoliła zaproponować powyższe zajęcia całkowicie bezpłatnie.
"Otylia Swim Tour" to cykl jednodniowych warsztatów organizowanych na pływalniach w całym kraju. W każdym spotkaniu udział bierze około 90 młodych zawodników, w wieku od 10 do 14 roku życia, pływających czterema stylami pływackimi (motylkowy, grzbietowy, klasyczny i dowolny), ich opiekunowie i trenerzy. Dla każdej z tych grup przygotowano osobne zajęcia, by dostarczyć im odpowiednio sprofilowanej wiedzy.

Do udziału w projekcie Otylia Jędrzejczak zaprosiła wybitnych trenerów i ekspertów w swoich dziedzinach.

W ramach projektu powstanie podręcznik dla zawodników i rodziców, który usystematyzuje wiedzę przekazywaną podczas szkolenia. Każdy uczestnik otrzyma tę publikację.

Już teraz można zgłaszać się na warsztaty, wystarczy wjeść na profil Szkółki Pływackiej Delfin na fb lub na stronie akcji www.otyliaswimtour.pl i wypełnić zgłoszenie dostępne po kliknięciu w herb Miasta Nowy Targ.
Gospodarzami i oficjalnymi partnerami wydarzenia są Urząd Miasta Nowy Targ, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji, UKS Delfin oraz Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu.

mat. prasowe, oprac. wo/
komentarze
leming doskonały25.09.2018, 09:49
To Pani Otylia już wyzdrowiała, już nie choruje na astmę, związki chlorowe już Jej nie przeszkadzają ???
Do Inka24.09.2018, 20:05
Do inka. Naucz się pisać a później się udzielaj.
xx24.09.2018, 19:35
charytatywnie
Inka24.09.2018, 15:24
Ciekawa jestem ile zakasuje za takie warsztaty bo harytatywnie tego nie robi.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl