10.10.2018, 13:27 | czytano: 1185

List. Skate park w opłakanym stanie

Arch. Podhale24.pl
- Jeżdżę na deskorolce, jak wiele innych osób w Nowym Targu. Nasz skatepark jest jednak po prostu w opłakanym stanie - pisze w liście do redakcji nasz Czytelnik.
- Ciężko się po nim jeździ, a asfaltowa nawierzchnia szybko niszczy sprzęt. Niby było coś o nowym skateparku, a nadal nic nowego nie słychać w tym temacie. Wiele innych miast nawet mniejszych ma dużo lepsze skateparki np. Rabka-Zdrój albo niedawno wybudowany skatepark w Maniowach. Czemu w Nowym Targu nie dzieje się nic w kierunku budowy nowego skateparku, a w innych miastach budują nowoczesne betonowe skateparki? Miejsce na niego jest, chociażby w parku miejskim. Nowy skatepark pozwoli rozwijać się młodym osobom jeżdżącym na deskorolkach, bmx lub rolkach wyczynowych. Pozwoli także dzieciom na naukę jazdy w lepszych warunkach. Dużo ludzi narzeka na deskorolkarzy jeżdżących po mieście, ale gdzie mają jeździć jeśli skatepark jest zepsuty - kończy.
O problemie pisaliśmy też latem w artykule pt. "To już chyba koniec skate parku przy al. Solidarności "

oprac. r/
zobacz także
komentarze
opzz10.10.2018, 23:54
Skate park niszczeje nie sam od siebie ale raczej przez użytkowników, którzy nie potrafią uszanować tego co dostali w prezencie
siwe uocka corne brwi10.10.2018, 19:10
Zamiast na muzeum drukarstwa, które bedzie stało i świeciło pustkami, albo na tą obrzydliwą rzeźbę z rynku, to nie mogli dać na miejsce do uprawiania sportu dla młodzieży, jakim jest właśnie np. ten skatepark? Wyszłoby pewnie taniej i jeszcze by troche "w skarbonce" zostało, a dzieciaki by sie cieszyły... No ale po co, lepiej wystawić jednego i drugiego molocha, i leczyć tym swoje kompleksy...
Ramp10.10.2018, 16:53
Skate park niszczeje, lodowisko niszczeje, MOK niszczeje. Watycha żyje mrzonkami a nawet nie jest w stanie utrzymać w porządku tego co jest.
pnt10.10.2018, 14:30
podobno ma byc zakupiona jakas nowa rampa na niego chyba jesli nie ma innego w nt