28.11.2018, 12:33 | czytano: 745

Klub 100 kibiców TatrySki Podhala Nowy Targ stale powiększa swoje grono i zaprasza do członkostwa (mat. partnera)

Czym jest Klub 100 i co oferuje swoim członkom wyjaśnia Sebastian Marszałek, który wraz z Panią Anną Dziurdzik koordynuję jego działalność. - Członkowie klubu otrzymują specjalny karnet uprawniający do wejścia na każdy mecz w sezonie oraz dostęp do strefy VIP. Będąc członkiem tego grona każdy staje się sponsorem i w pewny sensie częścią tego najbardziej utytułowanego w Polsce klubu. Jest to bardzo duża pomoc dla Szarotek.
Dla członków klubu 100 uruchomiono specjalny newsletter SMS, dzięki któremu każdy otrzymuje w postaci wiadomości tekstowej informacje z życia klubu oraz o przygotowanych atrakcjach w strefie VIP. W najbliższym czasie klubowicze otrzymają kolejne benefity m.in. rabaty u partnerów sponsorujących klub. Za pomocą specjalnej strony internetowej każdy może prezentować swoją działalność.

Jak zostać członkiem Klubu 100?

Wszystkie informacje można znaleźć na dedykowanej platformie przeznaczonej dla Klubu 100 TatrySki Podhala Nowy Targ pod adresem podhalenowytarg.pl/klub100. Na stronie można znaleźć między innymi listę członków grona klubu i deklarację członkostwa. Dodatkowo w trakcie meczów będzie można dołączyć do Klubu 100 na specjalnym stanowisku, znajdującym się w Miejskiej Hali Lodowej.
Członkostwo wiąże się z opłatą na rzecz klubu w kwocie nie mniejszej niż 100 zł miesięcznie.

Konkurs! Odwiedź sektor VIP przeznaczony dla sponsorów i członków Klubu 100!

Z myślą o potencjalnych przyszłych klubowiczach i Czytelnikach podhale24.pl mamy konkursową propozycję - pierwsze 5 osób które na adres konkurs@podhale24.pl prześle wiadomość podając imię i numer telefonu a temacie wpisując Klub 100 otrzyma jednorazowe zaproszenie, by w strefie VIP móc wspólnie kibicować i przekonać się jak funkcjonuje Klub 100 i ta specjalna strefa, w której poza przeżywanymi wspólnie sportowymi emocjami na Gości czekają pyszne przekąski i rozgrzewające napoje.

Dogodne terminy na wykorzystanie wyżej wymienionych zaproszeń zostaną ustalone telefonicznie - przedstawicie Klubu 100 skontaktuje się ze zwycięzcami.


mat. prasowy Klub 100
Zobacz pełną wersję podhale24.pl