02.12.2018, 13:09 | czytano: 1188

Oblodzona droga o lokalnej nazwie Łosie

Kierowcy skarżą się na jakość zimowego utrzymania drogi powiatowej Łosie, na odcinku między Leśnicą a Bukowiną Tatrzańską.
- Dzieci trzeba odwozić do szkoły, ale jest taki lód na drodze, że ten kto się tym zajmuje, powinien za to odpowiadać. Człowiek jeździ się po samym lodzie, tylko czekać aż dojdzie do tragedii. Moje pytanie czy szkoda parę złotych na posypania tej drogi czy lepsza jest tragedia, kiedy tu do niej dojdzie. Proszę o interwencję, bo tak nie może być - napisał w sobotę w liście do redakcji czytelnik Marcin.
Zapytanie o to, jakie są standardy zimowego utrzymania na tej drodze i czy taka sytuacja, jaką opisuje czytelnik jest zgodna z normami, skierowaliśmy do Referatu Drogownictwa Starostwa Tatrzańskiego w Zakopanem. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź, opublikujemy ją.

oprac. r/
zobacz także
komentarze
Mieszkaniec Leśnicy03.12.2018, 00:14
Szkoda? nie nie szkoda bo jak dojdzie do wypadku i zjawi sie sie policja to jeszcze mandat sie zarobi za nie dostosowanie predkosci do warunków to jest chore przetargi na odśnieżanie jak najtaniej dawać a później jest problem bo ten kto wygra przetarg za niska kasę ma gdzieś bo nie sypie śnieg to nie ma po co jechać bo droga jest przejezdna . I w takim wypadku podczas wypadku czy kolizji powinna policja sie dobrać do d....y temu kto jest odpowiedzialny za utrzymanie drogi . Nie wiem i zastanawiam sie gdzie sa radni i saltysi z Leśnicy? Wszyscy przed wyborami będą dbać o mieszkancow w każdej jednej gminę obiecują to zrobimy tamto nic nie załatwią zeby to miało ręce i nogi ba kasę wziąść posiedzieć na sesjach i tyle liczy sie sztuka .
Zobacz pełną wersję podhale24.pl