07.12.2018, 10:41 | czytano: 1253

Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich wśród laureatów konkursu na najatrakcyjniejsze produkty turystyczne

zdj. mat. prasowy
Po raz kolejny Polska Organizacja Turystyczna wyłoniła laureatów konkursu na atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne produkty turystyczne w naszym kraju. Wśród 13 –stu wytypowanych laureatów znaleźli się także flisacy pienińscy.
"Cieszę, że z roku na rok poziom zgłoszeń jest coraz wyższy i mamy coraz więcej do zaoferowania zarówno turystom krajowym, jak i odwiedzającym nasz kraj gościom zza granicy. Konkurs, poza promocją nagrodzonych atrakcji, jest także formą docenienia ciężkiej pracy pasjonatów, którzy je tworzą” – mówił Witold Bańka, minister sportu i turystyki podczas gali, która miała miejsce w hotelu Renaissance Warsaw Airport.
Wyróżnione w konkursie produkty turystyczne, w tym Spływ Przełomem Dunajca oznaczone zostały Certyfikatem POT 2018, który w imieniu Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich odebrał prezes Jerzy Regiec.

Wszystkie certyfikowane produkty turystyczne są objęte programem promocyjnym Polskiej Organizacji Turystycznej. Certyfikaty POT mogą otrzymać następujące produkty turystyczne: wydarzenie cykliczne, pakiet usług turystycznych – impreza turystyczna, obiekt, szlak, miejsce – obszar. Posiadanie Certyfikatu POT jest cenną nagrodą – prestiżowo
i wizerunkowo. Posiada też wartości praktyczne. Podnosi rangę produktu turystycznego, wzmacnia jego pozycję w oczach klientów.

„Spływ Przełomem Dunajca to niemal symbol i jedna z największych atrakcji turystycznych naszego regionu. Cieszę się, że został doceniony i wyróżniony w konkursie, którego celem jest pokazanie najatrakcyjniejszych miejsc turystycznych na mapie Polski. Gratuluję Polskiemu Stowarzyszeniu Flisaków Pienińskich na rzece Dunajec dużego wyróżnienia" - podsumowuje wójt Gminy Czorsztyn – Tadeusz Wach.

opr. Aneta Markus
komentarze
Tyn co wiy08.12.2018, 22:05
Widzis Janek nima cie i sie dziejy. Ale jak ześ lubiył się kwolić tak dalyj się kwolis. Cudzom robotom !
brawo Janek08.12.2018, 16:35
Praca Jana Sienkiewicza przynosi efekty
Zobacz pełną wersję podhale24.pl