09.01.2019, 14:24 | czytano: 1384

Trasa biegowa na stadionie sportowym LKS Huragan Waksmund

Na stadionie LKS Huragan Waksmund wzorem roku ubiegłego powstała trasa biegowa. Pętla o długości 400 m do biegania stylem klasycznym oraz dowolnym (łyżwą) pozwoli na organizowanie zajęć dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy.
Gmina Nowy Targ od czterech lat angażuje się w program narciarstwa biegowego, którego jednym z elementów staje się trasa na stadionie w Waksmundzie. Trasa jest oświetlona co umożliwia korzystanie z niej także w godzinach wieczornych, do czego zachęcamy także starszych amatorów biegania na nartach.
Źródło: UG Nowy Targ, oprac. r/
komentarze
narciarz biegowy13.01.2019, 16:45
Wszędzie się da , tylko nie w mieście na Stadionie miejskim się nie da , bo kopacze Wojasa by nie dali rady haratać w gałę . Płacą 2zł 50 gr za godzinę i p do masowego uprawiania sportu wielu ludziom którzy chcieliby w godziwych warunkach pobiegać blisko centrum , a nie na lotnisku i Czerwonym odległym kilometry od centrum miasta i domu .W mieście są ważniejsi od ważnych i decyduje interes mniejszości , a narciarstwo jest kulą u nogi Bierzcie przykład ze wsi , bo to dobry przykład
Zobacz pełną wersję podhale24.pl