15.01.2019, 15:28 | czytano: 3432

Urząd Miasta odradza korzystanie z tras biegowych

Arch. Podhale24.pl
Wskutek intensywnych opadów śniegu warunki na trasach do narciarstwa biegowego na terenie Nowego Targu są bardzo trudne.
Trasy są zasypane śniegiem, a w niektórych miejscach przejazd uniemożliwiają złamane gałęzie. - W związku z tym do czasu ustabilizowania się pogody nie zalecamy korzystania ze szlaków narciarstwa biegowego - poinformował w komunikacie Urząd Miasta w Nowym Targu.
oprac. r/
komentarze
biedne paniczyki ciumcioki bidoki16.01.2019, 10:16
Nie mogą biedaczki nieboraczki wytrzymać jeden, czy dwa dni bez swoich biegóweczek, ojoj, jakie to smutne... Popłaczcie sie dzieci.
Alina16.01.2019, 09:31
Odradza, nie zabrania! W sobotę w rezerwacie spadały na trasę / narciarzy zwisy śniegu ważące kilka kg. Trasę przegradzała zwalona wiatrem sosna, usunięta po południu. Jeśli UM przygotowuje trasy, dobrze że uprzedza o utrudnieniach. Kto korzysta z tras wie o czym piszę,kto z domu zna sprawę, odpisuje tak, jak widać poniżej.
cc15.01.2019, 20:52
Miasto ( władze) nie radzi sobie z odśnieżaniem miasta , ulic, chodników, przejść dla pieszych a jak mają zdążyć utrzymać przejezdne trasy biegowe. Rynek - dam przykład obsługa lodowiska w rynku nie ma gdzie usuwać śniegu dookoła band zaspy , za chwilę zamkną lodowisko bo sypie śnieg, a przecież są ferie. Brawo !!!!
cc15.01.2019, 20:51
Miasto ( władze) nie radzi sobie z odśnieżaniem miasta , ulic, chodników, przejść dla pieszych a jak mają zdążyć utrzymać przejezdne trasy biegowe. Rynek - dam przykład obsługa lodowiska w rynku nie ma gdzie usuwać śniegu dookoła band zaspy , za chwilę zamkną lodowisko bo sypie śnieg, a przecież są ferie. Brawo !!!!
zmęczony głupotą15.01.2019, 19:14
Modi nie dopisał, że Teresa powinna ruszyć na poszukiwania WŁASNEGO zdrowego rozsądku.
@Teresa nie skomentuję twojego wpisu. Z jednego powodu - nie wiadomo kto komentuję - mogą to robić chichotliwe nastolatki, młodzieńcy z burzą hormonów, emeryci z alzheimerem, albo osoby upośledzone umysłowo. Chodzi mi o to, że niektórym nie wytłumaczysz że piszą głupoty.

A sprawa tras narciarskich to nic innego jak kolejny przykład nieradzenia sobie przez obecną ekipę z prostymi sprawami.
biegacz15.01.2019, 17:28
to są jakieś jaja czy coś odradzają tego jeszcze nie było ! , teraz będzie hasło nie idź na biegówki za dużo śniegu, do roboty a nie odradzać la trak macie to z niego korzystajcie.
Kasia15.01.2019, 16:31
to rozsdądne rozwiązanie ,przynajmniej na ten czas kiedy mocno wieje.Ze względów bezpieczeństwa...Drzewa sa bardzo obłozone cięzkim sniegiem,łamia sie i stwarzają niebezpieczeństwo.Poczekajmy pare dni i zas bedzie mozma sie cieszyć trasami :)
Teresa15.01.2019, 16:14
Bardzo złośliwy artykuł mający na celu sianie Tylko nienawiści, o której tyle teraz się mówi .
czy wy nie widzicie że nadciąga tragiczna noc która może przynieść żniwo ofiar i wszelka aktywność jest odradzane przez wszystkie służby całej Małopolsce?

Owa "złośliwość" polega na podaniu przez portal komunikatu Urzędu Miasta. Proponuję nie wietrzyć na siłę "mowy nienawiści", ale skupić się na odszukaniu zdrowego rozsądku.
Moderator.
Bucek15.01.2019, 16:01
Przez kilka ostatnich lat trasy były zamknięte bo brakowało śniegu a teraz są nieczynne bo jest go aż nadmiar ???? jaja ????
Zobacz pełną wersję podhale24.pl