30.01.2019, 15:10 | czytano: 1613

Spot charytatywny VAG Podhale

3 lutego przy markecie Mrówka przy ul. Ludźmierskiej w Nowym Targu odbędzie się zlot fanów motoryzacji z charytatywnym akcentem. Jego uczestnicy będą zbierać pieniądze na leczenie małej Asi.
Hasło spotkania, które rozpocznie się o godz. 18 na parkingu pod sklepem, to "Pasja ma łączyć, nie dzielić". Organizatorem zlotu jest klub VAG Podhale, przyłączył się też klub fanów japońskiej motoryzacji JDM Podhale. Mile widziane są również inne, zwykłe i niezwykłe samochody. Im więcej osób tym lepiej.
Klub VAG Podhale, który w tym roku będzie obchodził 6-lecie istnienia, stara się łączyć pasję z misją. Dlatego spotkanie zaplanowane na 3 lutego połączone będzie ze zbiórką datków. Tym razem zostaną one przeznaczone na leczenie kilkumiesięcznej Asi, która przyszła na świat z rzadką wadą wrodzoną nóżki - hemimelią strzałkową. Jedyną szansą na normalne życie jest kosztowana operacja, na którą dziewczynka czeka.

r/
zobacz także
komentarze
Libero30.01.2019, 19:06
Grupa CrewCars Podhale również dołączy się do tego pięknego celu, jakim jest pomoc. Pozdrawiam do zobaczenia na miejscu Piona!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl