15.02.2019, 11:00 | czytano: 1994

Deichmann Minimistrzostwa po raz trzeci w Jabłonce

Stowarzyszenie Kochamy Sport wspólnie z gminą Jabłonka po raz trzeci organizują Deichmann Minimistrzostwa w Jabłonce.
Liga DMM jest przeznaczona dla dziewczynek oraz chłopców w wieku od 4 do 13 lat. Są to jedyne tego typu rozgrywki w Polsce. Po kilku tygodniowych zmaganiach każde z kilkunastu eliminacji w Polsce wyłaniają najlepsze drużyny w trzech kategoriach wiekowych, które następnie zmierzą się w finale ogólnopolskim.
Jabłonka jako jedna z najmniejszych miejscowości od zeszłego roku ma swoich przedstawicieli w rozgrywkach ogólnopolskich.

W zeszłym roku w kategorii U9 w finale finałów zagrali reprezentanci NKP Nowego Targu rocznik 2009 prowadzeni przez trenera Marcina Farona.

W kategorii U11 zagrała drużyna Wiatru Ludźmierz rocznik 2007/2008 prowadzona przez trenera Pawła Klimowskiego.

W kategorii U13 zagrała również drużyna Wiatru Ludźmierz rocznik 2005 prowadzona przez trenera Andrzeja Jabłońskiego.

Dla każdej z powyższych drużyn było to ogromne przeżycie. Reprezentanci naszego regionu dzielnie walczyli w każdej kategorii i jako beniaminkowie zaprezentowali się na bardzo dobrym poziomie.
Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie drużyny z naszego regionu do udziału w tegorocznej edycji Deichmann Minimistrzostw. Turniej rozgrywany w Jabłonce jest szansą na wszystkich zawodników na wygranie wyjazdu na mecz Borusii Dortmund oraz spotkanie z Łukaszem Piszczkiem, a dla najlepszej drużyny w Polsce wyjazd na mecz Ligi Mistrzów Bayeru Monachium oraz spotkanie z kapitanem reprezentacji Polski czyli z Robertem Lewandowowskim.

Jabłonka czeka na wszystkie akademie piłkarski, kluby sportowe, drużyny szkolne, a nawet drużyny niezrzeszone.
Zapisy można dokonywać telefonicznie oraz mailowo u Koordynatora, do którego kontakt podajemy poniżej.

Tel. +48 697-643-505
e-mail: jablonka.zapisy@gmail.com
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl