17.02.2019, 14:24 | czytano: 3104

Czytelniczka alarmuje: "Na środku łąki postawiono skrzynkę elektryczną"

zdj. Czytelnika
LIST. "Od kilku lat na ferie zimowe przyjeżdżamy z dziećmi do Zakopanego. Jednym z naszych ulubionych miejsc, jest polana pod Nosalem. Jednak w tym roku po przyjeździe i udaniu się z dziećmi na sanki przeżyliśmy szok. Na środku łąki postawiono skrzynkę elektryczną" - pisze w liście do naszej Redakcji pani Kasia.
"Kto wydał zgodę na tak bezmyślną działalność? Teraz ta skrzynka stwarza duże niebezpieczeństwo dla zjeżdżających na sankach, nartach. Rozmawiałam z wieloma osobami na stoku, które są oburzone, zdziwione takim działaniem. Czy i ten jeden z nielicznych skrawków zieleni, gdzie bardzo dużo ludzi uczy się jeździć na nartach, dzieci bawią się w śniegu, jeżdżą na sankach ma zostać zabudowany kolejnymi apartamentowcami ? Pewnie jak zwykle tu bywa nielegalnymi. To jest chore! Tyle się mówi o otwarciu stoku na Nosalu dla narciarzy. Narciarze mają hamować na tej skrzynce czy w wykopie pod pensjonat? Ludzie opamiętajcie się, ratujcie to co Wam zostało. Chyba czas na zmianę miejscowości na wypoczynek" - podsumowuje Czytelniczka, która przesłała nam także zdjęcia.
s/
komentarze
chmurka18.02.2019, 14:16
Poza tym biała skrzynka na białym śniegu... Bez żadnych oznaczeń. Łatwo o wypadek. Nie tak dawno zgineła kobieta z córką na sankach w Alpach, uderzyły w drzewo, co potwierdza, że takie uderzenie przy zjeździe może sie skończyc nawet śmiercią. Gdyby ktos uderzył w tą skrzynke, jadąc z góry, to zaraz w komentarzach byście właściciela owej skrzynki zjedli z butami. Ale póki nic sie nie stało, to miło dla odmiany ponajeżdżać na autorke, która zwróciła uwage na taki problem.
chmurka18.02.2019, 14:12
A moim zdaniem troche ma kobieta racji, pod tym wzgledem, że coraz więcej terenów rekreacyjnych jest przeznaczanych pod budowlankę. Z tym, że to jest wina osób odpowiedzialnych za tworzenie planów zagospodarowania przestrzennego. A ci najchętniej wszystko zalaliby betonem i asfaltem. Gdyby nie organizacje ekologiczne i parki narodowe/rezerwaty, byc może w ogóle by już nie było turystom po co na Podhale przyjeżdżać. Bo na każdej łączce by stały chałupy, albo inne obiekty urbanistyczne.
xxx18.02.2019, 10:37
biedna Pani kasia jak jej się tak nie podoba na podhalu to niech siedzi na d*** w warszawce... /.../ nauczyła by się że po cudzym się nie pląta...
Włascicil ziemski18.02.2019, 09:35
No tak cepry w wydaniu tej pani chcieliby tylko komuny,ale to już było,teren jest czyjas własnoscia,a własciciel jak nie ma profitów takich jak oczekuje ,to robi żeby były,proponuję tej paniusi żeby wyłożyła odpowiednia kase na ta łaczke , a potem udostępniła ,najlepiej za darmo takimjak ona,
Diana17.02.2019, 16:35
Pani Kasiu to nie Pani łąka i nie ma pani prawa mieć o to pretensje ze sobie ktos postawił na swojej łące skrzynkę elektryczna na wiosnę będzie tam dom stał i ani tyle sobie pani nie pojeździ ..niestety musi sobie pani kupić łąkę by po niej legalnie jeździć i wtedy tez postawi sobie co tylko chce na swojej łące ,,a puki co to jeździ pani nielegalnie po czyimś terenie
demokrata17.02.2019, 16:27
Teren prywatny, skrzynka prywatna i inwestycja w planie tez prywatna. O co więc chodzi wszystkim maruderom? Nie pasuje? To Alpy na was czekają.
do Pani Kasi17.02.2019, 16:17
Pani Kasia /.../. Nie dość, że przyjechała na Podhale, to jeszcze ma pretensje, że chodząc po nie swoim polu ktoś postawił tam skrzynkę. Z całym szacunkiem Pani Kasiu, ale proszę zabierać stąd !@# w troki i więcej tu nie przyjeżdżać.
.,.,.,.,,17.02.2019, 15:11
Przecież nikt Pani Kasi nie zmusza przyjeżdżać na Podhale, ja jak jeżdżę po PL nie komentuje zagospodarowania przestrzennego innych miast... A tym bardziej nie wrzucam wszystkich do jednego wora że wszystko jest budowane nielegalnie.... ale choć w sumie w Stolnicy można praktycznie postawić dwie wieże bez niczego :D
wnuk tego co wszystko potrafil17.02.2019, 15:06
Widać, Pani Kasia nie z Radomia. Nie wie co to BzBWI :)

Jak admin przepuści linka to się czytelnicy dowiedzą :)

https://www.wykop.pl/wpis/24632515/radom-upamietnil-wszystkie-bezimienne-bzbwi-radom-/
Przewidujący17.02.2019, 14:47
Obawiam się że za rok będzie tam już stał dom ( pensjonat lub coś jeszcze większego )
Zobacz pełną wersję podhale24.pl