10.03.2019, 22:21 | czytano: 1899

I Babskie Rz(ż)ądze w Poroninie

zdj. UG Poronin
PORONIN. W klubie muzycznym Muzykancko zorganizowana została impreza pod hasłem "Babskie Rz(ż)ądze". Wśród gości była wicepremier Beata Szydło i posłanka Anna Paluch.
Zgodnie z zapowiedziami organizatorów nie zabrakło muzyki, tańca, rozmów, śmiechu i zabawy.

Na imprezę do Muzykanskiej panie wchodziło za darmo, panów obowiązywał jako wstęp "kreatywny babski upominek".

opr.s/
komentarze
ap13.03.2019, 14:27
za Stochem nie zatesknie ale cała poprzednia klika nie takie jaja robiła
Kierowca12.03.2019, 20:53
A panie Szydło i Paluch co tak omijają budowę tunelu w Naprawie.Jak zaczynali roboty to się fotografowały przed tunelem a jak są problemy to omijają budowę szerokim łukiem i jadą sie bawić .
pustak11.03.2019, 15:45
@ spokojna:
Pamiętam jak w szkole (to było jeszcze w salce katechetycznej) ksiądz bił nas wszystkich metalową linijką na sztorc za to, że nie tak szybko jak on by tego sobie życzył recytowaliśmy mu: "a w czasach zakazanych zabaw hucznych nie urządzać". Jeżeli Kościół już raz zniósł to przykazanie, to na jakiej podstawie mam mu ufać że za parę lat znowu jakichś prawd wiary nie poznosi i nie pozmienia?
Karol11.03.2019, 15:22
Ee... tam. Szydło z Paluchową pójdą do Jędraszewskiego po dyspensę z wsteczną datą. Nie takie bele co jedynie słuszna partia potrafi z biskupami załatwić.
wolna gubałówka11.03.2019, 11:58
o czyżby Pani premier pertraktowała otwarcie Gubałówki z panią B. która ją od lat zamyka
spokojna11.03.2019, 11:36
Jakie oburzenie, ojej ojej...
A czy te oburzone osoby potrafią podać przykazanie, zapis w Kodeksie Kościoła Katolickiego, katechizmie czy czymkolwiek innym - zabronienie radosnego spotkania czy w ogóle - imprez w poście?
A może oburzeni katolicy nie wiedzą, że zniesiony został dekadę temu zapis o "czasach zakazanych i hucznych zabawach"?
Tacy jesteście prawi, a przykazań własnej religii nie znacie?
właduś11.03.2019, 11:29
Co tam Post dla PiSu i Pani Wójt Poronina. Trza się bawić.
pustak11.03.2019, 10:18
@ Dziadek @ Jądrek @ Stasek:
Zlitujcie się i trochę poluzujcie z tym postem. To już według was życie ma stanąć w miejscu, wszystko zamrzeć bo jest post? Rozumiałbym jeszcze to wasze święte oburzenie gdyby to był Wielki Piątek albo jakaś żałoba narodowa.
dziadek11.03.2019, 07:55
Ostatnie podrygi pisowskich rządów. Co tam Wielki Post, gdy grunt się pali pod stopami, a sondaże spadają...
stasek11.03.2019, 07:51
Czytam i oczom nie dowierzam.
Pani Wójt, Pani Poseł , Pani Premier dobrze się bawią w Poście.
Pani Wójt przypominam Post się zaczął 6.03(Środa Popielcowa).
Są to dni wyciszenia, skupienia, nie urządza się żadnych imprez i nie uczestniczy się w nich.
A tu zabawa na całego.
A PiS wkoło wszystkich poucza i nawraca.
Wstyd Wstyd Wstyd Wstyd Wstyd Wstyd
jądrek10.03.2019, 22:53
Jeszcze zatęsknimy za Stochem.
To ten czas.10.03.2019, 22:31
Wielki Post, a Baby w rządze się bawią i to z Panią Premier, coś mi tu nie gra !!! Czy to na pewno zwolennicy PIS czy Liberałów. czy to tylko na pokaz. No cóż punkt widzenia itp itd