17.03.2019, 15:25 | czytano: 1790

Wiosna 2019 – inauguracja sezonu piłkarskiego w klubie Lubań Maniowy (zdjęcia)

pieniny24
W restauracji „Zajazd Czorsztyński” odbyło się uroczyste rozpoczęcie sezonu piłkarskiego Wiosna 2019. W imprezie udział wzięli członkowie klubu oraz ci, dla których dobro Lubania jest bardzo ważne. Spotkanie było okazją do przedstawienia nowych zawodników, podsumowania przygotowań do rundy wiosennej oraz zaprezentowania celów na najbliższe miesiące.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: wójt gminy Czorsztyn Tadeusz Wach, Sołtys Maniów Franciszek Jarząbek, zawodnicy, zarząd klubu, przedstawiciele sponsorów oraz oczywiście kibice.
Trenerzy drużyny Grzegorz Hajnos i Leszek Judasz opowiedzieli o tygodniach przygotowań do nadchodzącego sezonu, dziękując przy okazji zawodnikom za zaangażowanie i działaczom za stworzenie odpowiednich warunków do treningów. Szkoleniowcy w imieniu swoim i swoich podopiecznych złożyli obietnicę, że dadzą z siebie wszystko, a nawet więcej.
Klub stawia na wychowanie własnych kadr od najmłodszych zawodników – w Akademii Piłkarskiej jest aktualnie 50 młodzików, którzy w przyszłości mają zasilić drużynę.

Starsi działacze w klubie opowiadali o początkach drużyny, o tym jak powstawała i rozwijała się, o jej sukcesach i porażkach i o tym jak wiele miejsca zajmuje w ich sercach do dnia dzisiejszego.
Rafał Jandura przedstawił pomysł nowego rozdania „Klubu Stu” – każdy członek tego elitarnego klubu, w zamian za deklarację comiesięcznych wpłat będzie otrzymywał najnowsze informacje z życia drużyny, o zawodnikach, meczach, etc.

Widać, że uczestnicy spotkania w nową rundę wchodzą przygotowani, pełni zapału i chęci do zwyciężania.

JD, pieniny24
zobacz także
komentarze
głodny18.03.2019, 22:09
koto by to powiedział ze jeszcze kiedys zobaczymy wójta ze swoim zastępcą na jednym zdjęciu
kita17.03.2019, 15:56
A już myślałem, że chodzi o jedną z awangardowych partii.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl