26.03.2019, 20:56 | czytano: 3892

Turniej dla Asi (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski
LUDŹMIERZ. W sali gimnastycznej przy gimnazjum w Ludźmierzu rozegrany został turniej piłkarski w trzech kategoriach wiekowych: 2010, 2011, 2012 i młodsi. W zawodach wzięły udział 23 drużyny, czyli około 200 piłkarzy. Wszyscy spotkali się, by wesprzeć rodzinę Asi Podczerwińskiej.
Podczas imprezy dzieci miały zapewnione animacje, posiłek i wiele atrakcji. W każdej z kategorii wiekowej uczestnicy zajęli 1 miejsce- turniej odbywał się bez klasyfikacji końcowej dlatego każdy podczas zakończenia dostał pamiątkowy medal i voucher zniżkowy do Gorącego Potoku. Podczas imprezy zostały zorganizowane licytacje i aukcje z których środki zostały przekazane na leczenie Asi Podczerwińskiej.
Turnieje w dziecięcych kategoriach wiekowych mają to do siebie, że przyciągają ze sobą tłumy kibiców, każdy zawodnik miał na trybunach 2-4 osoby które go dopingowały.

- Jestem bardzo zadowolony z imprezy którą udało się nam zorganizować. Wspólnymi siłami z rodzicami grup z roczników 2010/ 2011/ 2012 podjęliśmy się tego zadania. Wielkie podziękowania należą się przede wszystkim rodzicom, którzy od rana do wieczora pomagali w organizacji imprezy i czuwali aby wszystko szło zgodnie z planem. Sędziom z podokręgu, którzy od rana czuwali nad przestrzeganiem przepisów na boisku. A także sponsorom i darczyńcom. Są to: Piotr Koczur, Krzysztof Ślimak, Beata Jachymiak, Marta Ścisłowicz, Maciej i Katarzyna Zubek, Tomasz Ciszek, Anna Plewa, Renata Janczy, Anna Bednar, Zofia Faron i Marcin Niewiarowsk, Sklep ABC w Ludźmierzu – Szczepan Kocańda, Sklep ABC w Łapszach Wyżnych- Natalia Sołtys, Piekarnia Andrzeja Jachymiaka, Lila Sport, DidoSport, Termy Gorący Potok, Biżuteria Alessandria, NKP Podhale Nowy Targ, Tatry Ski Podhale, Kolegium Sędziów Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej, Hanzel Mechanika Pojazdowa Krzysztof Koczur, InterCars, Harcowania Animacje. Dziękuję każdemu, kto przyczynił się do organizacji oraz sponsoringu - podsumowuje w imieniu organizatorów Przemysław Zając.

opr.s/ zdj. Michał Adamowski
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl