12.08.2019, 12:03 | czytano: 1451

Metropolita Krakowski dziękuje za poparcie

Fot. Joanna Adamik / Archidiecezja Krakowska
- Zgodnie ze słowami Pana Jezusa z dzisiejszej Ewangelii: „Niech będą przepasane biodra wasze i zapalone pochodnie!” (Łk 12, 35), nie pozwólcie na to, aby zło zagrażających nam ideologii gender i LGBT rozlało się po Polsce, zatruwając serca i umysły Polaków i wyrządzając im ogromne duchowe szkody, zwłaszcza dzieciom i młodzieży - powiedział abp Marek Jędraszewski.
Metropolita dziękował za modlitwę i wiec poparcia, który w weekend odbył się w Krakowie. Księża, wierni, przedstawiciele różnych środowisk ,w tym górale, poparli abpa Marka Jędraszewskiego, który nazwał ideologię LGBT "tęczową zarazą".
Dziękują za modlitwę w Krakowie abp Marek Jędraszewski dodał: - Wszędzie, gdzie się znajdujemy, musimy dawać świadectwo naszego jednoznacznego sprzeciwu wobec wszelkich usiłowań, których celem jest deprawacja polskiego narodu. Brońmy siebie! Brońmy naszej autentycznej wolności! Brońmy naszej Ojczyzny! Brońmy Kościoła w naszej Ojczyźnie! I jak niegdyś śpiewali konfederaci barscy, tak również my dzisiaj uroczyście oświadczamy wobec wszystkich: „Nigdy z królami [ani z innymi próbującymi nas zniewolić władcami tego świata] nie będziem w aljansach,/ Nigdy przed mocą nie ugniemy szyi;/ Bo u Chrystusa my na ordynansach/ – Słudzy Maryi!”.

oprac. r/ Kuria Metropolitarna w Krakowie
zobacz także
komentarze
Kapłan12.08.2019, 21:26
Niech nie dziękuje, niech spojrzy w szergi swojego środowiska i zacznie działać. Myślimy górale, myślimy, nie śpimy!
anty12.08.2019, 20:54
a co z pedofilią w kościele ? jakie ma zdanie abp ? dzieci zmyślają ?
góralka12.08.2019, 16:55
My też bardzo Księdzu Arcybiskupowi dziękujemy i obiecujemy wsparcie w codziennej modlitwie. Na nas zawsze może Ksiądz Arcybiskup liczyć!!!
ja12.08.2019, 14:18
ciekawe dlaczego w sprawie pedofili w kościele nie maja takiej stanowczej postawy !!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl