30.08.2019, 10:52 | czytano: 3931

Uroczyste ślubowanie nauczycieli

Fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Targu
W Starostwie Powiatowym w Nowym Targu odbyło się uroczyste ślubowanie 14 nauczycieli, którzy zdali egzaminy na stopień nauczyciela mianowanego.
- Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej - takimi słowami pedagodzy złożyli swoje ślubowanie w obecności starosty Krzysztofa Fabera, wicestarosty Bogusława Waksmundzkiego i dyrektor Powiatowego Centrum Oświaty Marty Skawskiej.
Następnie Starosta oraz Wicestarosta pogratulowali wszystkim nauczycielom wręczając każdemu osobiście akty mianowania, które zostały podpisane własnoręcznie przez wszystkich ślubujących.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Targu, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
swój01.09.2019, 11:26
Do :steptik: Podziękuj Pisowi za to że muszą jeżdzić do Ludzmieża
O30.08.2019, 17:02
Gratulacje!
skeptic30.08.2019, 15:12
Starosta i wiecestarosta uwielbiają czynności typu wręczenie, przecięcie wstęgi czy wygłoszenie pustego w treści przemówienia, dlatego z pewnością byli w siódmym niebie na tym spotkaniu. Oni do tego stopnia uwielbiają tę ?pracę? że storpedowali PiS-owi, który jesienią zeszłego roku wygrał w powiecie wybory, możliwość stworzenia koalicji, bo oni pierwsi mieli swoją żeby kontynuować te wręczenia i przemówienia (werdykt wyborców mało ważny - grunt że oni chcieli kontynuować swoje rządy). A tymczasem technikum weterynaryjne będzie na jeden dzień wyjeżdżać do Ludźmierza, bo się uczniowie w szkole nie mieszczą - taki jest merytoryczny poziom tych panów jeśli chodzi o organizację nauki w szkołach średnich powiatu.
Obiektywny30.08.2019, 11:10
Dziś ślubowanie jutro strajk
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl