11.09.2019, 10:57 | czytano: 1322

Małopolskie Dni Osób z Niepełnosprawnościami na Podhalu

Organizatorzy zapraszają podopiecznych Środowiskowych Domów Samopomocy, Domów Pomocy Społecznej oraz innych placówek działających na rzecz osób niepełnosprawnych z terenu Podhala, do udziału w plenerze malarskim, którego tematem będzie drewniany kościółek pw. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju oraz w warsztatach malarstwa na szkle i rękodzieła.
Plener malarski odbędzie się w dniach 24, 25 i 26 września br. w Muzeum im. Wł. Orkana w Rabce-Zdroju.
Warsztaty malarstwa na szkle i rękodzieła odbędą się w dniach w dniach: 30 września oraz 1,2,3,4 października 2019 r. w Muzeum im. Wł. Orkana w Rabce-Zdroju.
4 października odbędzie się uroczyste otwarcie wernisażu powstałych prac połączone z wręczeniem nagród. Karty zgłoszeniowe należy przesłać na adres biuro@muzeum-orkana.pl lub dostarczyć oryginały do siedziby Muzeum im. Wł. Orkana w Rabce- Zdroju przy ul. Sądeckiej 6 do dnia 20 września br. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Plener malarski i warsztaty malarstwa na szkle i rękodzielnictwa są częścią projektu „Małopolskie Dni Osób z Niepełnosprawnościami na Podhalu” realizowanego przez Powiat Nowotarski przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Szczegóły dostępne w Regulaminach wydarzeń oraz w Muzeum im. Wł. Orkana w Rabce-Zdroju pod numerem telefonu: 18 26 76 289.

Materiały prasowe, oprac. r/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl