11.09.2019, 15:58 | czytano: 1372

Miasta, wioski i gminy walczą o tytuł Turystycznego Skarbu Małopolski

Rabka-Zdrój, Krynica, Szaflary, Szczawnica i Ochotnica znalazły się w gronie 25 miejscowości ubiegających się o miano Turystycznego Skarbu Małopolski.
Dziś rozpoczyna się kolejny, II etap nowego, turystycznego konkursu województwa małopolskiego pod nazwą „Turystyczne Skarby Małopolski” – głosowanie internautów, które potrwa do 29 września. Natomiast zwycięzców konkursu poznamy w październiku.
Do udziału w konkursie zgłoszone zostały kandydatury w 6 kategoriach: miejsce z klimatem – miejscowość / gmina turystyczna, najciekawszy szlak turystyczny, wydarzenie cykliczne, unikatowa atrakcja turystyczna, wypoczynek na wsi – gospodarstwo agroturystyczne oraz w gościnie – obiekt gastronomiczny.

- Już dziś oddaj swój głos na ulubione małopolskie produkty turystyczne i zdecyduj, który ze zgłoszonych kandydatów - zostanie laureatem tegorocznej edycji konkursu - zachęca wicemarszałek Tomasz Urynowicz.

Głosowanie odbywa się online i zajmuje tylko chwilę. Wystarczy wejść na stronę konkurs.visitmalopolska.pl, oddać głos poprzez wypełnienie i wysłanie formularza do głosowania i dokonanie jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który zostanie wysłany na wskazany adres e-mail.

***
Konkurs Turystyczne Skarby Małopolski organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. Jego celem jest wyłonienie najatrakcyjniejszych, nowatorskich i najbardziej przyjaznych turystom ofert i produktów turystycznych naszego regionu.

Laureat w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość/gmina turystyczna” otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł.
Wszyscy Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następującym po roku, w którym konkurs został rozstrzygnięty.

Wszystkie informacje dostępne są na portalu turystycznym visitmalopolska.pl oraz bezpośrednio pod adresem konkurs.visitmalopolska.pl.

opr.s/
zobacz także
komentarze
góralka18.09.2019, 13:09
są Polki Folki :)
kokarda16.09.2019, 08:25
Wstyd i zaniedbanie żeby choć nie zgłosić Muzeum Drukarstwa. Za co ci ludzie z UM biorą pieniądze?
Bolek bez Lolka14.09.2019, 08:21
Wstążki i smog i likwidowanie palenisk gazowych zamiana na węglowe z mpcowskiego miału to marki NT
Maria12.09.2019, 19:32
No tak zajęci znęcaniem się nad zwalnianymi pracownikami że zapomnieli o promocji
alan11.09.2019, 22:33
Miasto przy drodze nie zgłosiło żadnej atrakcji np. smogu w żadnej z kategorii. Stegowa śpi, Watycha śpi, miasto śpi.
Wir11.09.2019, 17:47
Nowy Targ wiesza wstążki i wydaje 189 tys na powitanie lata. Szok a gdzie promocja? Gdzie produkty, gdzie foldery, gdzie targi turystyczne? Za co Stegowa zbiera 12 tysiaków miesięcznie? Za zatrudnianie rodziny członków sztabu wyborczego i kolesiostwo
Zobacz pełną wersję podhale24.pl