21.09.2019, 14:30 | czytano: 5462

Komputer dla Zuzi, czyli pokłosie akcji Winter Classic (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski
Winter Classic rozegrał kolejnego seta niedzielnego turnieju i wraz z AND Computers ufundował dla Zuzi profesjonalny laptop, który pomoże w nauce, pasji fotograficznej oraz sprowadził uśmiech na jej zmęczoną chorobą twarz.
Przypomnijmy - przed niespełna tygodniem w nowotarskim Parku Miejskim zorganizowana została sportowo-rekreacyjna pod auspicjami WinterClassic.
Jak co roku zabawa miała przesłanie charytatywne - tym razem celem było wsparcie finansowe dla Zuzi Plewy, zmagającej się z ciężką i bolesną chorobą skóry.

- Cel uświęca środki i my jako organizacja, po raz kolejny to udowadniamy. Dzięki ludziom dobrej woli udało się zebrać około 10 tysięcy złotych na pomoc dla naszej dzielnej Zuzi. Jeszcze raz szczególne podziękowania za pomoc w organizacji imprezy dla nowotarskiego MOK-u, NKK, ZGZiR, MCSiR, Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu oraz Miasta Nowy Targ. Nie udałoby się to wszystko również bez pomocy naszych partnerów, których z roku na rok przybywa - komentuje w imieniu organizatorów Dariusz Świętek.

- Winter Classic i Zuzia wraz z rodzicami dziękuję firmą: STC, AND Computers, Bar Rumcajs, Pakfol, Bryjax, Żółtek Andrzej Skład Budowlany, Podhale Group, WENA Reklama Wizualna, Fabryka Reklamy, 1000 Ton Pomysłów, Gorący Potok, Medical Clinic, Termy Szaflary, Didosport, Steskal oraz Żarnecki - dodaje.

Organizatorzy dziękują też wszystkim uczestnikom niedzielnej zabawy i już zapraszają na kolejne wydarzenia pod hasłem "Winter Classic".

s/ zdj. Szymon Pyzowski
zobacz także
komentarze
IT PP S.A.23.09.2019, 13:37
brawo AND-odwcy :)
m........a22.09.2019, 15:51
Chłopaki z Singer classic to wspaniałe Anioły
IT crowd21.09.2019, 16:10
brawo Mirki the best
Zobacz pełną wersję podhale24.pl