27.09.2019, 18:05 | czytano: 1888

Koncert pożegnalny w MOK-u. Mamy bezpłatne bilety na występ Another Pink Floyd

We wtorek 1 października o godz. 19.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu wystąpi zespół Another Pink Floyd. Będzie to historyczny, ostatni koncert w MOK przed jego gruntowną przebudową, która ruszy w październiku.
Tego dnia organizatorzy zapraszają na koncert wykonujący utwory legendarnej grupy, by z hukiem pożegnać stare wysłużone mury. Zespół powstał wiosną 2009 roku i połączył w swych szeregach muzyków, którzy nie są jedynie odtwórcami partii muzycznych, ale zagorzałymi fascynatami twórczości Pink Floyd. Taki stan rzeczy sprawia, że wykonywane utwory Floydów są odwzorowane ze szczególną dbałością o zachowanie wszelkich niuansów brzmieniowych. Zespół używa podobnych instrumentów, niemal identycznych efektów gitarowych oraz sampli jak pierwowzór, co nadaje muzyce Another Pink Floyd niepowtarzalnego klimatu - takiego, jaki w swych utworach i na koncertach tworzyła grupa Pink Floyd.
Bilety w cenie 40 zł dostępne są w kasie MOK i w sprzedaży online na www.JarmarkPodhalanski.pl

Dla czytelników Podhale24.pl mamy do rozdania dwa pojedyncze bilety na ten koncert. Czekamy na e-maile na adres konkursy@podhale24.pl. Jak zwykle, kto pierwszy ten lepszy. W treści maila należy wpisać imię i numer telefonu, a w temacie: „Ostatni koncert w MOKu”.

r/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl